З 1 січня Європа введе єдині зарядки для мобільників

З 2011 році мобільні телефони провідних виробників, що продаються в країнах Євросоюзу,  обладнуватимуть уніфікованим типом зарядки.

З 1 січня 2011 мобільні телефони провідних виробників, що продаються в країнах Євросоюзу, будуть обладнані єдиним зарядним пристроєм.

За даними джерел в головному управлінні Єврокомісії з промисловості та підприємництва, ці пристрої матимуть роз'єм типу micro-USB для підключення до мобільного телефону. Про наміри виробників перейти на єдину зарядку повідомлялося ще півроку тому, але тепер ці плани, схоже, втілюються у реальність.

Представники Єврокомісії вважають перехід на уніфікований тип зарядки необхідним через те, що більшість провідних виробників мобільних телефонів використовують різні типи зарядних пристроїв, несумісні з моделями інших виробників. Це призводить до того, що в європейських сім'ях накопичуються різні типи зарядних пристроїв, а при покупці нових телефонів вони стають непотрібними і викидаються.

Щорічно у всьому світі з цієї причини на звалище відправляють 51 тисячу тонн зарядних пристроїв. Очікується, що введення єдиного стандарту призведе до зниження кількості відходів.

У жовтні 2009 року єдиний стандарт для мобільних зарядних пристроїв був затверджений Міжнародним союзом електрозв'язку. За рішенням МСЕ, мобільні телефони також мають бути оснащені роз'ємом micro-USB. Разом з тим союз не визначив терміну, до якого повинен бути здійснений перехід на єдиний тип "зарядки".

Читайте також:

Nokia запатентувала самозарядний мобільник

Влада США легалізувала злам смартфонів

Microsoft представила власні "молодіжні" смартфони

Спамери масово атакують власників мобільних телефонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: