З 2014 року мобільні телефони вживлюватимуть у тіло людей

Британські вчені запропонували вживлювати мобільні пристрої в тіла людей, що дозволить відстежувати не тільки стан здоров'я людини, а й обмінюватися інформацію "від тіла до тіла".

Вчені британського Інституту електроніки, зв'язку та інформаційних технологій Королівського університету в Белфасті запропонували вирішити проблему розвитку дорогої інфраструктури мобільного інтернету з ультрависокої пропускною спроможністю, вживлюючи мобільні пристрої в тіло людини. Тобто, вчені пропонують зробити носіями спеціальних передавачів звичайних користувачів.

"В останні роки було проведено значну кількість успішних досліджень, присвячених розробці антен і систем, призначених для обміну інформацією по всій поверхні людського тіла. Проте до цих пір мало що робилося для вирішення наступного завдання, яке є останнім бар'єром у розвитку бездротового зв'язку: як цю інформацію ефективно передати за межі тіла ", - розповів керівник проекту Саймон Коттон.

"Між тим наявність мереж "від тіла до тіла" (body-to-body networks, BBNs) могла б принести величезні соціальні вигоди. Наприклад, це серйозно поліпшило б систему охорони здоров'я шляхом використання натільних датчиків для широкого оперативного моніторингу стану пацієнта і його лікування. У результаті значно знизилося б навантаження на бюджети медичних установ, а допомога на дому стала б нарешті реальністю", - продовжив учений.

Виграли б від цього і спортивна сфера (точний моніторинг стану, управління тактичними побудовами в командних видах спорту та інше), і світ мобільних ігор, і, напевно, все інше.

"BBNs могли б також призвести до скорочення числа базових станцій мобільного зв'язку, особливо в районах з високою щільністю населення. Несприятливі наслідки для здоров'я були б ліквідовані, громадськість б заспокоїлася", - наголосив Коттон.

Ірландські вчені вважають, що 2014 року буде розповсюждено вже 400 мільйонів таких бездротових пристроїв.

Читайте також:

Білорусам хочуть імплантувати біочіпи

Facebook купив сервіс для зберігання мультимедійного контенту

На Евересті з'явився швидкісний Інтернет

NASA планує відправити космонавтів на Марс і залишити їх там назавжди


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: