З Байконура стартувала ракета "Союз" з 19-ою експедицією МКС

Російська ракета "Союз ФГ" з пілотованим кораблем "Союз ТМА-14" запущена з космодрому Байконур (Казахстан). Деталі - на відео (без коментарів. АР).

"СОЮЗ-ФГ" з екіпажем 19-ої експедиції на МКС - Геннадієм Падалком і Майклом Барраттом, а також з космічним туристом, одним із засновників корпорації Microsoft Чарльзом Симоні - стартувала на МКС з космодрому Байконур.

Відділення пілотованого космічного корабля "Союз ТМА-14" від ракети-носія заплановане в 15.58 київського часу.

Падалка і Баррат змінять у складі екіпажа МКС Майкла Фінка і Юрія Лончакова і пробудуть на МКС приблизно півроку. Симоні, для якого це вже другий туристичний політ в космос, затримається на МКС всього на декілька днів і 7 квітня 2009 року повернеться на Землю разом з Фінком і Лончаковим.

Нагадаємо, Симоні стане останнім космічним туристом на МКС, оскільки вже з настанням 2010 року туристичні польоти будуть припинені.

У програмі роботи 19-й експедиції МКС, куди окрім Баррата і Падалки входить японець Коїчи Ваката, - проведення 43 наукових експериментів, а також здійснення двох виходів у відкритий космос.

Крім того, Ваката повинен буде провести ряд незвичайних дослідів: він спробує політати в невагомості на килимі, скористатися очними краплями, а також охайно скласти одяг.

Читайте також:

Шаттл Discovery повертається на Землю

На МКС з'явиться прямий доступ до інтернету

Евакуація з МКС: екіпаж злякався космічного сміття

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: