З мережі "ВКонтакті" почали видаляти відеофайли

Причиною називають позов медіахолдингу ВДТРК щодо порушення прав при скачуванні відео з сайту.

Соціальна мережа "ВКонтакті" почала видаляти відеофайли, розміщені користувачами на своєму сайті, "на вимогу правовласників".

Можна припустити, що видалення файлів адміністрацією соцмережі пов'язано із судовим позовом медіахолдингу Всеросійської державної телевізійної і радіомовної компанії (ВДТРК) проти "ВКонтакті", який було подано близько року тому. У відповідь соціальна мережа подала зустрічний позов, однак, як стало відомо, у вересні 2009 року суд відхилив його, визнавши представлені ВДТРК докази проти соціальної мережі правомірними.

Раніше деякі ЗМІ відзначали неясну правову основу для розміщення користувачами різного контенту на сайті "В Контакті". Зокрема, реєструючись "ВКонтакті" і приступаючи до використання зазначеного сервісу, користувач не "підписує" угоду з ним, оскільки текст, представлений на сайті, таким не є і юридичної сили не має.

Нещодавно на сайті "ВКонтакті" були запущені нові додатки, які значно спрощують для користувачів цього сайту обмін нелегальним відеоконтентом між собою. У липні з'явився додаток "Мої файли", що дозволяє користувачам здійснювати файлообмін, завантажуючи на сайт свої дані і викачувати чужі. А у вересні на сайті з'явився додаток "VKTracker", за допомогою якого соціальну мережу можна використовувати як торрент-трекер.

Читайте також:

Соціальна мережа "Вконтакті" стане всесвітньою

Росіяни бояться, що цифрові наркотики створили, щоб знищити їхню націю

Нацкомісія з моралі знайшла порушення в мережі vkontakte

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: