Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У HyperloopTT сподіваються, що першу поїздку новий транспорт здійснить через три роки.

Перша повнорозмірна капсула Hyperloop, призначена для перевезення пасажирів зі швидкістю 1000 кілометрів на годину, була вперше представлена ​​у вівторок, 2 жовтня.

Про це повідомляє CNN.

Капсула була представлена ​​у місті Пуерто де Санта Марія в Іспанії, де вона була побудована на аерокосмічному підприємстві Airtificial, яке є партнером HyperloopTT.

Перша повномасштабна капсула Hyperloop, названа "Quintero One", має довжину 32 метри і важить близько 5 тонн, вона може перевозити одночасно від 28 до 40 пасажирів. Відстань від Лос-Анджелеса до Лас-Вегаса Hyperloop долатиме за 20 хвилин.

У HyperloopTT сподіваються, що першу поїздку новий транспорт здійснить через три роки, а через п'ять почне возити пасажирів на комерційній основі.

Проект Hyperloop, ідея якого належить американському винахіднику Ілону Маску, буде представляти систему надземних тунелів, якими будуть пересуватися капсули з пасажирами. У тунелях передбачається створити форвакуум, завдяки чому транспорту не потрібно буде долати опір повітря.

Раніше повідомлялося, що у 2020 році планують запустити першу у світі лінію Hyperloop: будівництво триває у ОАЕ, ця лінія має зв'язати аеропорт Аль-Мактум і об'єкти World Expo 2020. Лінія протяжністю 10 кілометрів стане першим етапом розвитку транспортної мережі нового покоління між Еміратами, і Саудівською Аравією. Цей Hyperloop буде переміщати людей і товари з швидкістю до 1200 км/год. 

Окрім того, влада Південної Кореї підписала угоду з компанією Hyperloop Transportation Technologies про початок будівництва системи надшвидкісних перевезень Hyperloop. Будівництво Hyperloop може початися в 2018 році. 

Відео Українські чиновники всерйоз заявляють про наміри збудувати "Гіперлуп"

Чиновники, бізнесмени та науковці замахнулися на рекорди Ілона Маска. І кажуть, що готові збудувати український "Гіперлуп". Бо певні, що в Україні для цього є всі ресурси, та й у сучасному світі вже нерентабельно будувати звичайну залізницю. Дешевше - вакуумний потяг.

Українські чиновники всерйоз заявляють про наміри збудувати "Гіперлуп"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції