З'явився пристрій, що зчитує відбитки пальців на відстані

Вчені розробили механізм, що дозволяє знімати відбитка на відстані зі швидкістю п’ять секунд.

Американська корпорація Advanced Optical Systems (AOS) винайшла хитрий прситрій, що дозволяє зняти відбитки пальців у людини на відстані.

На даний момент пристрій під назвою AIRprint здатний зчитувати відбитки пальців лише на відстані двох метрів. Людина, з якої знімають відбитки, може навіть і не здогадуватися про це.

Пристрій являє собою комбінацію з двох джерел поляризованого світла, а також приймача відбитого від борозенок і канавок сигналу.

AIRprint здатний розпізнати і підтвердити відбитки пальців зі швидкістю до п'яти секунд. Дистанційного сканера, тим не менш, має свої обмеження, зокрема, пристрій уміє розпізнавати тільки один палець за раз.

Виробники механізму не збираються зупинятися на досягнутому і пообіцяли незабаром випустити нову модель - IRprint, здатну "читати" відразу п'ять відбитків пальців, а людина отримає повну свободу пересування перед сканером.

Крім криміналістів, пристроєм вже зацікавились військові, для перевірки особи на контрольно-пропускних пунктах. Пристрій вийде на ринок вже в третьому кварталі 2011 року.

Читайте також:

Грабіжниця змінила відбитки пальців і перетнула кордон

Для поїздки в Євросоюз українцям не знадобляться відбитки пальців

Індивідуальний запах може замінити відбитки пальців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: