За 10 років Microsoft обіцяє "хакнути" мутовані клітини й назавжди позбавити людей раку

Корпорація вже зібрала для цього команду біологів.

Транснаціональна компанія Microsoft, відома виготовленням програмного забезпечення, обіцяє за 10 років змінити підхід до виявлення і лікування раку.

Для цього компанія вже запропонувала кілька проектів, однак, найцікавіший з них — розробка ультрамалих ДНК-комп'ютерів, які "житимуть" в тілі людини, "скануватимуть" мутовані клітини й перепрограмовуватимуть їх на здорові, щойно ті з'являться. Про це повідомляє The Telegraph.

"Я вважаю, це цілком природно, що Microsoft вирішила взятися за це, адже ми маємо колосальний досвід в галузі інформатики, а ті процеси, що відбувається в ракових клітинах — не що інше, як обчислювальна задача", — заявив Кріс Бішоп, представник Microsoft Research, спеціального підрозділу корпорації, що досліджує різноманітні теми в царині інформатики.

Щоб утілити свій задум, Microsoft, яка раніше ніколи надто не виходила за рамки споживчої електроніки, вже зібрала команду біологів та програмістів з усього світу.

"Це не просто аналогія, а глибоке математичне розуміння. Здавалося б, біологія та обчислення — це небо і земля, але вони мають міцні зв'язки на фундаментальному рівні", — додав Бішоп.

Крім того, цього літа Microsoft відкрила свою першу лабораторію для біологів, де ті тестуватимуть результати досліджень програмістів, зокрема — великі мапи з зображенням внутрішніх процесів у "мережах" клітин.

Нагадаємо, народжений у Києві американський онколог Майк Варшавськи закликав жінок пройти обстеження у незвичайний спосіб. Так, лікар вирушив до Центрального парку в Нью-Йорку й оглянув груди пацієнток цілком безкоштовно. Його вірусне відео назбирало вже понад півмільйона переглядів.

ВідеоНайсексуальніший онколог США оригінально закликав жінок не зволікати з лікуванням раку грудей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: