За 10 років Microsoft обіцяє "хакнути" мутовані клітини й назавжди позбавити людей раку

Корпорація вже зібрала для цього команду біологів.

Транснаціональна компанія Microsoft, відома виготовленням програмного забезпечення, обіцяє за 10 років змінити підхід до виявлення і лікування раку.

Для цього компанія вже запропонувала кілька проектів, однак, найцікавіший з них — розробка ультрамалих ДНК-комп'ютерів, які "житимуть" в тілі людини, "скануватимуть" мутовані клітини й перепрограмовуватимуть їх на здорові, щойно ті з'являться. Про це повідомляє The Telegraph.

"Я вважаю, це цілком природно, що Microsoft вирішила взятися за це, адже ми маємо колосальний досвід в галузі інформатики, а ті процеси, що відбувається в ракових клітинах — не що інше, як обчислювальна задача", — заявив Кріс Бішоп, представник Microsoft Research, спеціального підрозділу корпорації, що досліджує різноманітні теми в царині інформатики.

Щоб утілити свій задум, Microsoft, яка раніше ніколи надто не виходила за рамки споживчої електроніки, вже зібрала команду біологів та програмістів з усього світу.

"Це не просто аналогія, а глибоке математичне розуміння. Здавалося б, біологія та обчислення — це небо і земля, але вони мають міцні зв'язки на фундаментальному рівні", — додав Бішоп.

Крім того, цього літа Microsoft відкрила свою першу лабораторію для біологів, де ті тестуватимуть результати досліджень програмістів, зокрема — великі мапи з зображенням внутрішніх процесів у "мережах" клітин.

Нагадаємо, народжений у Києві американський онколог Майк Варшавськи закликав жінок пройти обстеження у незвичайний спосіб. Так, лікар вирушив до Центрального парку в Нью-Йорку й оглянув груди пацієнток цілком безкоштовно. Його вірусне відео назбирало вже понад півмільйона переглядів.

Найсексуальніший онколог США оригінально закликав жінок не зволікати з лікуванням раку грудей

Майк Варшавськи - найсексуальніший лікар Західного узбережжя за версією аж кількох жіночих журналів. Народжений в Києві, Варшавськи є одним з найпопулярніших онкологів США. За його словами, жінки часто бояться візиту до онколога, саме тому Варшавськи вирішив оглянути пацієнтів безкоштовно в Центральному парку. Його вірусне відео про безкоштовний огляд грудей набрало майже півмільйона переглядів за кілька днів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: