За годину до запуску: в Індії призупинили відправлення місії на Місяць

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Місія шукатиме на планеті воду.

В Індії призупинили запуск другої місячної місії просто перед запуском через технічні проблеми. Про це повідомляє видання Dailymail.

Запуск супутника був запланований на 02.51 за місцевим часом у понеділок, 15 липня, з космічної станції Шріхарікота. Однак за годину до запуску фахівці виявили технічну помилку у системі ракети-носія. 

Нову дату запуску ще не назвали. Як відомо, на місію "Чандраян-2" витратили 150 млн доларів.

Вона повинна була стати першою, яка висадилася на південному полюсі Місяця. Метою місії є пошук води і мінералів на супутнику Землі. Якщо надалі запуск пройде успішно, то Індія стане четвертою країною, якій вдалося вдало приземлитися на поверхню Місяця. Варто зазначити, що раніше це вдалося зробити лише США, Китаю і колишньому СРСР. 

Перша місячна місія "Чандраян" була відправлена 2008 року, але тоді на поверхню Місяця не приземлилася.

Нагадаємо, 4 березня повідомлялося, що Китай планує до 2050 року створити у космосі промислову сонячну електростанцію. Якщо вченим Піднебесної це вдасться, людство отримає нове джерело енергії, яке не забруднює повітря та не спричиняє кліматичні зміни. Це може стати хорошою альтернативою наразі не надто ефективним відновлювальним джерелам енергії.

Відео Компанія SpaceX успішно запустила у космос ракету Falcon Heavy

Після запуску 2 ступені ракети повернулись на Землю - приземлились у штаті Флорида. А третя  - на спеціальну платформу в океані. Ракета SpaceX Falcon Heavy може брати до 60 тонн корисного вантажу і доправляти його у космос.  

Компанія SpaceX успішно запустила у космос ракету Falcon Heavy

Залиште свій коментар

Вибір редакції