Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
За хвилину: 8-річна школярка взяла металошукач дідуся і знайшла старовинну сокиру

Дівчинка вперше взяла металошукач в руки.

Школярка з Великої Британії вмовила дідуся дати їй металошукач і за хвилину знайшла сокиру часів Бронзового століття. Про це повідомляє видання The Mirror.

Восьмирічна Ава Брей, онука одного з членів Національної спільноти шукачів скарбів з металодетекторами, вирушила з 62-річним дідусем на ім'я Тоні на пошуки скарбів на один з пляжів в передмісті Борнмута, графство Дорсет.

Дівчинка вмовила вперше дати їй металодетектор і всього через хвилину почула писк. Ава почала копати і на глибині 15-20 сантиметрів виявила сокиру. Вона покликала здивованого дідуся, який оглянув древню реліквію і припустив, що вона зроблена з бронзи.

Коли вони повернулися додому, Тоні почав шукати схожі сокири в інтернеті і зробив висновок, що знахідці онуки може бути близько трьох тисяч років.

"Нам дуже пощастило, деякі люди з металодетекторами можуть все життя шукати скарби і ніколи не знайти нічого подібного", - зазначив досвідчений шукач скарбів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що десятирічний школяр з китайської південної провінції Гуандун разом з мамою знайшли на березі річки 11 скам'янілих яєць динозавра, за попередніми оцінками, вік знахідки складає не менше 66 мільйонів років.

Відео У найвідомішому в Україні скіфському кургані - нові знахідки

250 років тому саме з Литої могили почалась українська археологія. Тоді відкопали колекцію унікальних золотих виробів, які й досі експонуються в російському Ермітажі. Потім курган лише розграбовували, поки він не зрівнявся із землею. Тому нова знахідка неабияк здивувала сучасних учених.    

У найвідомішому в Україні скіфському кургані - нові знахідки

Залиште свій коментар

Вибір редакції