Заарештований учасник крадіжки електронних адрес власників iPad

У будинку 24-річного хакера ФБР під час обшуку знайшло кокаїн, екстазі та ЛСД.

Поліція заарештувала одного з учасників крадіжки понад сто тисяч адрес електронної пошти власників iPad з сайту стільникового оператора AT & T.

24-річний Ендрю Ауернхаймер був затриманий за звинуваченням у зберіганні наркотичних засобів. Під час обшуку, проведеного за ордером ФБР, в його будинку були виявлені кокаїн, екстазі та ЛСД. Поліція помістила Ауернхаймера під варту і йому можуть бути пред'явлені звинувачення в тяжкому кримінальному злочині за зберігання речовин, що не підлягають вільному обігу.

Разом з тим поліція не повідомляє, що саме стало причиною для видачі ордера на обшук будинку хакера.

Ауернхаймер, відомий під псевдонімом "Weev", є одним з керівників хакерської групи Goatse Security, що взяла на себе відповідальність за крадіжку адрес власників iPad.

При зломі хакери скористалися уразливістю сайту AT & T. Причому, як стверджував той же Ауернхаймер, вони розкрили деталі злому лише після того, як повідомили про нього AT & T.

Згодом Goatse поширила відомості ще про одну уразливість, вже в браузері Apple Safari. Стало відомо, що ця вразливість, виявлена хакерами ще в березні, робить можливим "злом" планшетів iPad.

Незважаючи на те, що хакери стверджували, що не бояться переслідування за злом, за розслідування цієї справи взялося ФБР. Справу відкрили 10 червня, на наступний день після того, як стало відомо про крадіжку адрес електронної пошти.

Читайте також:

Провайдер США допустив витік адрес пошти 114 тис. перших власників iPad

Австралійський ресторан замінив традиційне меню планшетами iPad

В Україні почали продавати iPad - вдвічі дорожче, ніж у США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: