Записку для Бога можна відіслати через Інтернет

Молодий хлопець з Тель-Авіва запропонував усім бажаючим писати записки до Стіни Плачу через Twitter. Він обіцяє їх роздрукувати та відвезти до Єрусалиму.

У всесвітньо відомої Стіни Плачу, яка розташована в Єрусалимі, з'явилося власне представництво в Інтернеті.

Тепер для того, щоб покласти в Стіну записку, необов'язково їхати на Святу Землю – досить відправити своє повідомлення через соціальну мережу Twitter. Його роздрукують та вкладуть між священних каменів.

Стіна Плачу, або Західна стіна, є, мабуть, найвідомішою частиною так званого Старого міста в Єрусалимі.

Вона була збудована більше двох тисяч років тому, і зараз люди приїжджають до неї зі всього світу, щоб вкласти в неї записку з проханнями до Бога. Вважається, що Всевишній обов’язково її прочитає.

Тепер, завдяки ініціативі "молодої людини з Тель-Авіва", яка побажала залишитися неназваною, для того, щоб передати зміст своєї записки, необхідно підписатися на аккаунт TheKotel і послати його власникові особисте повідомлення. Віртуальний лист буде надрукований і вкладений в Стіну Плачу.

Автор проекту не вимагає коштів за свою послугу. Проте охочі на свій розсуд можуть залишати пожертвування у вигляді грошового переказу.

Газета Ha'aretz пише, що блог TheKotel належить мешканцю Тель-Авіва Алону Ніру. І хоча Алон вважає себе "невіруючим", він каже, що Стіна Плачу є частиною історії і традиції єврейського народу.

Читайте також:

Папа Римський завів сторінку на Facebook

Російський єпископ оголосив затримки по зарплатах смертним гріхом

Ізраїль: найсвятіший курорт світу

Богослужіння з Києво-Печерської лаври транслюватимуть в Інтернеті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: