Запуск шатла Discovery відклали до 17 грудня

Раніше планувалося, що шатл відправиться до МКС 3 грудня, проте інженери не встигають закінчити всі необхідні перевірки до цього терміну.

 Запуск шатла Discovery відкладено до 17 грудня, повідомляє NASA. Раніше планувалося, що човник відправиться до Міжнародної космічної станції 3 грудня, проте інженери не встигають закінчити всі необхідні перевірки до цього терміну.

Спочатку старт човника був намічений на 1 листопада, але спочатку запуск перенесли через погану погоду, потім у Discovery був виявлений витік палива, а ще пізніше техніки знайшли у зовнішньому паливному баку човника кілька тріщин. Їх ремонт затягнувся, і в ході робіт фахівці знайшли нові тріщини.

Зараз техніки зайняті усуненням тріщин і пошуком нових можливих пошкоджень. Як заявив один з відповідальних за місію шатла Джон Шеннон, інженери не виключають, що необхідні роботи можуть вимагати додаткового часу, і в цьому випадку старт може бути відкладений до лютого 2011 року.

Політ, ймовірніше за все, стане останнім для Discovery – він вже здійснив 38 польотів, більше, ніж будь-який інший космічний корабель США.

Цього разу шатл доставить на Міжнародну космічну станцію обладнання, а також гуманоїдного робота на ім'я "Робонавт Другий", який зможе виконувати нескладні роботи на борту.

Читайте також:

Космічну вантажівку "Прогрес" затопили в Тихому океані

NASA запустить на Марс безпілотник

Перший в світі комерційний космопорт відкрився в США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: