Запуск шатла Discovery знову зірвався

Запланований NASA запуск шатла Discovery знову не відбудеться, цього разу - через погані погодні умови.

Фахівці американського космічного агентства NASA, які заявляли про готовність запустити шатл Discovery до МКС у четвер увечері, перенесли запуск на добу. Причина - погані погодні умови.

Нагадаємо, старт космічного шатла Discovery переноситься уже четвертий раз. Спочатку шатл повинен був відправитися до МКС 1 листопада, проте в день запуску стало відомо, що фахівці Космічного центру імені Кеннеді у Флориді не встигають завершити підготовку до старту. Їм довелося зайнятися заміною з'єднувачів на трубопроводах, розташованих в системі надуву гелієм правого двигуна орбітального маневрування Discovery, старт був перенесений на 3 листопада.

3 листопада фахівці агентства заявили, що старт Discovery відкладено до 4 листопада. Причиною перенесення став збій в роботі електроустаткування.

У рамках майбутнього польоту Діскавері STS-133 буде здійснена 39-а місія шатлів до МКС і 133-й політ космічних човнів за всю історію проекту, розпочатого в 1981 році. У лютому 2011 року повинен буде летіти шатл Ендевор, який стане останнім офіційним човном, що відправиться до станції.

Читайте також:

NASA вже вдруге переносить старт Discovery через несправність в двигунах

NASA планує відправити космонавтів на Марс і залишити їх там назавжди

Теорія відносності Ейнштейна під сумнівом: гряде відкриття паралельних світів

Учені знайшли край Всесвіту

Науковці з'ясують, чи не є навколишня реальність ілюзією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: