Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Заразний стрес і ожиріння від самотності: чим здивували нові дослідження  вчених щодо здоров’я

Чоловіки, які їдять наодинці, частіше набирають зайву вагу.

Самотність - часта причина ожиріння у чоловіків, проблеми зі сном впливають на репродуктивне здоровя жінки, а стрес та щастя можна підхопити від іншої людини.

Про цікаві відкриття зі світу здоровя розповіли у «Сніданку з 1+1».

Так, чоловіки, які їдять наодинці, частіше набирають зайву вагу. Такі результати дослідження корейських науковців. Вони довели, що прийом їжі на самоті пов'язаний із ризиком ожиріння. І найбільш вразливі саме представники сильної статі.

Окрім ожиріння, чоловіки, які часто їдять наодинці, ризикують й отримати так званий метаболічний синдром. Зокрема, це відкладання підшкірного жиру в області живота, підвищений артеріальний тиск та збільшення рівня глюкози в крові натщесерце.

Своєю чергою, поганий сон може бути причиною безпліддя у жінок, довели японські медики. Вони дослідили якість сну у понад 200 панянок, які мають проблеми із зачаттям. Та з’ясували, що ті, жінки, які погано сплять, мають менше шансів на запліднення, ніж ті, хто добре висипаються.

ВідеоЯкі продукти зменшують стрес

Крім того, з’ясувалося, що стресом можна заразитися. Нові дослідження показали: якщо вас оточують люди у стані стресу, це може позначитися на вашому психічному або фізичному здоров’ї. Науковці розповіли, що у крові людини, яка спостерігає негативні емоції, збільшується рівень кортизолу - гормону стресу.  І назвали таку реакцію емпатичним відгуком. Щоправда, є й хороші новини. Так само як і стресом, можна заразитися відчуттям щастя. Дослідження показало, що щобільше щасливих людей вас оточує, то більше шансів і у вас стати щасливим у майбутньому.

Нагадаємо, користувачі соціальних мереж запустили флешмоб під назвою #faceofdepression. Вони діляться своїми  історіями про боротьбу з депресією і викладають свої фото, зроблені за деякий час до спроби самогубства.

Залиште свій коментар

Вибір редакції