Найголовніше про політ Джеффа Безоса в космос: пряма трансляція

Найголовніше про політ Джеффа Безоса в космос: пряма трансляція

Blue Origin

Джефф Безос 20 липня летить в космос на апараті власного виробництва.

У вівторок, 20 липня, в Техасі відбудеться запуск космічної ракети New Shepard компанії Blue Origin, засновником якої є американський мільярдер Джефф Безос. Разом із засновником Amazon на край космосу полетять ще троє людей. Пряму трансляцію польоту буде вести ТСН у соціальних мережах. 

Відомо, що ракета New Shepard стартує 20 липня із віддаленого об'єкта в пустелі на заході Техасу під назвою Launch Site One. Раніше анонсувалося, що політ автоматизованої ракети, яка не потребує управління з боку екіпажу, триватиме 11 хвилин. За цей час пасажири відчують справжню невагомість, побачать кривизну горизонту.

Очікується, що під час наближення до поверхні Землі швидкість спуску буде близько 32 км/год: для безпеки салон обладнали антиударними кріслами. За планом, Blue Origin виведе свій літальний апарат на висоту 100 км, що трохи більше, ніж 86 км, яких досяг корабель Virgin Galactic. SpaceX Ілона Маска, та обіцяє піднятися ще вище у вересні. Після цього капсула з екіпажем повернеться на Землю.

Зауважимо, що космоліт Безоса зробив 15 керованих польотів без людей. Нині ж перша подорож з пасажирами на борту. New Shepard розрахований на 6 пасажирів, але цього разу їх буде лише четверо. Разом із Джеффом Безосом в польоті беруть участь його брат Марк, 18-річний студент-фізик Олівер Демен і 82-річна льотчиця Воллі Фанк.

Зазначимо, що сам політ запланований на 16:00 за київським часом, а пряма трансляція, попередньо, розпочнеться о 14:30 за Києвом. Увімкнення відбуватиметься на сайті BlueOrigin.com, подію також транслюватиме ТСН у соціальних мережах. 

Нагадаємо, що корабель Blue Origin має стартувати через дев'ять днів після того, як компанія Virgin Galactic Річарда Бренсона успішно виконала суборбітальний політ. У місії брав участь і сам Бренсон.

Після цього з'явилось 6 сотень заявок від охочих злітати на екскурсію у космос.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Наступна публікація