Затримано хакера, що зламав комп’ютерну мережу Пентагону

"Зламати" одну з найзахищеніших мереж світу вдалося 23-річному студентові, знаному під псевдо Wolfenstein.

Румунською поліцією заарештований хакер, підозрюваний у зламі комп’ютерів Пентагону. Їм виявився 23-річний студент Едуард Лусіан Мандру, відомий інтернету під псевдонімом Wolfenstein.

Хакер підозрюється у проникненні до комп’ютерної мережі Пентагону 2006 року. Тоді він заразив кілька комп’ютерів американського військового відомства трояном. Аби проникнути до мережі Пентагону, хакер використав раніше зламані сервери в Японії.

Знайти Едуарда Лусіана Мандру поліція змогла завдяки адресі його електронної пошти, що він вказав в одному з резюме, розміщених на сайті пошуку роботи.

Раніше на цю адресу відправляв дані один з серверів Японії, з котрого відбувалося проникнення до мережі Пентагону.

На даний момент збитки, завдані хакером американській владі, оцінюються в 35 тисяч доларів.

Однак ця сума може бути значно збільшена після завершення розслідування. Максимальне покарання, що загрожує в Румунії Едуарду Лусіану Мандру – 12 років в’язниці.

Раніше румунська поліція неодноразово затримувала підозрюваних у здійсненні кіберзлочинів.

Зокрема, в середині березня цього року в Румунії були арештовані 20 осіб, підозрюваних у здійсненні фішингових атаках (фішинг – вид інтернет-шахрайства, що має на меті отримати конфіденційні дані користувача – логін та пароль, аби мати доступ, зокрема, до банківських рахунків користувача).

Тоді ж було затримано хакера, звинуваченого у зламі серверів кількох американських університетів, та урядових мереж, включаючи мережу NASA.

У липні 2008 року в Румунії затримали були затримані двадцятеро підозрюваних у крадіжці персональної інформації, організації фішингових атак та шахрайстві на онлайнових аукціонах. Вважається, що ними було вкрадено 640 тисяч доларів у громадян інших держав.

Читайте також:

Польський хакер присвоїв інтернет-сайту сейму адресу будинка розпусти

Турецький суд дав українському хакеру 30 років в'язниці

Опубліковано список "ворогів Інтернету"

Знайдено комп`ютерний вірус, який не боїться антивірусів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: