Завдяки Ice Bucket Challenge вчені виявили ген, причетний до виникнення небезпечної хвороби

Благодійний флешмоб допоміг зібрати 115 млн доларів на дослідження бічного аміотрофічного склерозу.

Завдяки флешмобу Ice Bucket Challenge вчені визначили новий ген NEK1, причетний до виникнення спадкової форми бічного аміотрофічного склерозу.

Благодійна акція, учасники якої обливалися холодною водою і викладали відео в Мережі, допомогла зібрати 115 млн доларів, які пішли на шість наукових досліджень, пише Російська служба Бі-бі-сі.

Дослідження спадкового бічного аміотрофічного склерозу провела група з 80 вчених з 11 країн. Виявлення гена NEK1 означає, що тепер вчені можуть розробити генну терапію для лікування цієї хвороби.

Незважаючи на те, що на спадкову форму припадає лише 10% всіх випадків цього захворювання, вчені вважають, що генетика грає роль в набагато більшому відсотку випадків.

200 курсантів-рятувальників взяли участь у благодійному флеш-мобі Ice Bucket Challenge

Студенти  Львівського державного університету безпеки життєдіяльності вишикувались на плацу, утворили фігуру тризуба і герба МНС та вилили на себе по відру крижаної води. 

Родина Президента долучилася до флешмобу Ice Bucket Challenge

Першим з президентської родини крижаною водою облився молодший з Порошенків – Михайло. Слідом за ним це зробили разом дві старші сестри та мати родини. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: