Завдяки новим відеокамерам на МКС земляни зможуть побачити себе з космосу

Нові відеокамери, які встановлять на МКС і направлять на Землю, зможуть транслювати в Інтернеті потокове відео високої роздільної здатності.

На Міжнародній космічній станції невдовзі встановлять камери, які будуть націлені на Землю і один піксель відеозображення яких  буде еквівалентний квадрату поверхні зі стороною близько одного метра. Завдяки цьому користувачі Інтернету зможуть побачити з космосу самих себе.

В унікальному медіапроекті, який має запрацювати в середині 2012 року, беруть участь Росія, Великобританія і Канада. Як повідомляється, канадська компанія UrtheCast, встановить дві камери на російський модуль МКС.Одна з камер знімає з високою роздільною здатністю і частотою кадрів в 3.25 кадрів в секунду, а інша - із середньою роздільною здатністю і триколірної картинкою. Точна вартість камер невідома, але вона становить кілька мільйонів доларів. Зображення буде відправлятися на наземні станції, розташовані по всьому світу, а потім транслюватиметься в режимі реального часу через веб-платформу UrtheCast.

Новий сервіс описують як щось середнє між Googlе Earth і YouTube. Отримане зображення буде порівняти за якістю з супутниковими фотознімками, використовуваними в Google Earth. Можна буде розгледіти антропогенні об'єкти (будівлі, засоби транспорту і т.д.), а також групи людей.За словами авторів проекту, щоб побачити з космосу самого себе, досить буде надягти яскравий одяг, контрастуючий з навколишнім середовищем, і лягти на землю. Цього буде достатньо для того, щоб "зайняти" собою цілих два пікселі зображення.Також творці проекту обіцяють можливість збільшувати і зменшувати масштаб, відмотувати назад і програвати з прискоренням, пересувати зображення з одного боку в бік для дослідження конкретних ділянок Землі, а також шукати відеозаписи популярних місць.Веб-платформа також дозволить відстежувати місцезнаходження МКС і знати точний час, коли станція буде проходити над певною ділянкою планети.

Читайте також:

Астронавт, порушивши правила безпеки, зробив унікальні фото шатла на орбіті

Унікальні фото космічного шатла Endeavour на орбіті

NASA опублікувало найдивовижніші фото Землі з космосу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: