Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Учені пояснили, як через віртуальний секс відбудеться еволюція людини

Так, дослідники застерігають, що через VR стане можливим створювати аватари своїх екс-коханців та коханок і чинити жорстоко щодо них.

Збільшення популярності порнографії у віртуальній реальності завдяки використанню відповідних гаджетів може призвести до того, що покинуті колишні створюватимуть аватари своїх екс-коханців та коханок і розпусно чи жорстоко чинитимуть щодо них. Такою є думка вчених, повідомляє The Telegraph.

Учені вважають, що разом з наявністю інструментів 3D-візуалізації і зростанням DIY-порно (Do it yourself porn - "Зроби порно самостійно") у майбутньому аватар, створений за прикладом реальної людини, може стати жертвою помсти внаслідок невдалих стосунків. Тому дослідники закликали виробників встановити принципи про те, що можна переглядати за допомогою нової технології.

Науковці зазначають, що помста колишнім коханцям через порнографію є незаконною, однак за допомогою нових технологій заборони можна обійти.

Зазначимо, віртуальна реальність лише починає з'являтися на ринку. Наразі є ще мало пристроїв, які її відтворюють. Найвідомішими є гаджети від таких компаній як Facebook, Google та Playstation.

Учені також вирішили перевірити, який ефект може мати порнографія у віртуальній реальності на користувачів. Для цього був проведений експеримент, у рамках якого 45 людей попросили описати свою ідеальну трьохвимірну еротичну фантазію. Потім волонтерам також запропонували розробити другий сценарій, у якому можна було більше вийти за рамки прийнятого у суспільстві. Науковці виявили, що люди часто вдавалися до застосування насильства, образ. Наприклад, волонтери хотіли виконувати принизливі дії сексуального характеру щодо жінок або себе.

Дослідники встановили, що для більшості людей порно-VR відкрив двері для більш "досконалого" сексуального досвіду. Вони створювали сценарії, які не могли б відбутися у реальному житті. Для інших же це розширювало межі дозволеного. Небезпеку становить те, що люди можуть звикнути до таких образів у віртуальній реальності, й у них може виникнути залежність до екстремального віртуального сексуального досвіду.

Команда науковців також застерігає, що підйом популярності 3D-порно може зашкодити стосункам і підвищити рівень сексизму і експлуатації жінок.

"Наше дослідження виявило не тільки прагнення людей до досконалості, але і те, що межа між реальністю і фантазією стирається. Деякі з наших результатів підкреслили потенціал для створення 3D-моделей реальних людей, піднімаючи питання з приводу того, до чого це призведе у віртуальній реальності", - вважають науковці.

"Якщо користувач створив віртуальну версію реальної своєї дівчини, наприклад, чи зможуть вони робити те, у чому в реальному житті вона б відмовилася", - ставлять запитання дослідники.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у США створили сайт, на якому можна обирати та торкатися порноакторів у віртуальній реальності.

Залиште свій коментар

Вибір редакції