Завтра Земля пройде крізь шлейф уламків комети

Дата публікації
Перегляди
38к
Час на прочитання
1 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Завтра Земля пройде крізь шлейф уламків комети

Фото: pixabay.com

Завтра та післязавтра Земля пройде крізь шлейф уламків комети 73P/Швассмана-Вахмана, які утворилися під час її розпаду ще 2006 року. 

У Національному управлінні з аеронавтики та дослідження космічного простору США пишуть, що можливе спостереження метеорного дощу.

Потік заочно названо тау-геркулідами. Їхній радіант (місце на небосхилі, звідки "летять" метеори) – поруч із зіркою Арктур, повідомляє Liga.net.

Ще 1930 року німецькі астрономи виявили комету, відому як SW3, яка робила оберт навколо Сонця що 5,4 року. Через непомітність SW3 не потрапляла у зведення до кінця 1970-х, а 1995 року астрономи зрозуміли, що комета стала приблизно в 600 разів яскравішою і перетворилася зі слабкої плями на видиму неозброєним оком під час свого близького проходу.

З'ясувалося, що SW3 розділилася на кілька частин, буквально "засмітивши" орбітальний трек уламками. На той час, коли вона знову пройшла повз нас 2006 року, цей шлейф складався майже з 70 уламків – і продовжував фрагментуватися.

Нагадаємо, австралійські науковці виявили в космосі незвичний об’єкт, який кожні 18 хвилин протягом 60 секунд випромінює енергію.

Метеоритні дощі над Землею: як правильно загадати бажання, аби воно збулося | Новини світу

Метеоритні дощі над Землею: як правильно загадати бажання, аби воно збулося | Новини світу

Читайте також:

Наступна публікація