Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Жалюгідний 2017-й: минулого року людство почувалось найбільш нещасним за десятиріччя

Дослідження проводили у більше, ніж 145 країнах.

Минулого року люди на всій планеті почувалися дуже нещасними – так кепсько людство не почувалось вже більше 10 років, такі дані дослідження людських емоцій, яке провели в більше, ніж 145 країнах.

Люди відчували сум, стрес, занепокоєність, злість та фізичний біль частіше у 2017 році, ніж у попередніх, йдеться у щорічному звіті про глобальні емоції Gallup, передає CNN.

Результати виявились найгіршими за всі часи існування цього дослідження, тобто від 2005 року.

Протягом року, в якому домінували війни, політичні чвари та гуманітарні кризи, майже кожен четвертий з десяти опитаних відчував стрес та занепокоєння напередодні дня опитування. Кожен п'ятий відчував лють, 23% відчували сум, а 31% - фізичний біль.

Раніше титул "найгірших" років ділили між собою 2015 та 2016 – з 28 балами, але 2017 "вирвав перемогу", набравши 30 балів. В опитуванні взяли участь 154 тисячі респондентів в усьому світі.

"Загалом світ найбільш пригнічений, схвильований, зажурений та занурений у страждання, ніж будь-коли", - резюмує редактор дослідження Могамед С. Юніс.

"Незалежно від того, зростають чи падають показники країни, всі лідери країн мають стежити за емоційним станом громадян", - впевнений дослідник.

Найбільш кепсько почувалися у Центральній Африканській республіці – вона витіснила з лідерської позиції Ірак. Три чверті громадян ЦАР відчували фізичний біль та смуток напередодні опитування. За даними ООН, більше 600 тисяч мешканців цієї країни стали вимушеними переселенцями через конфлікти між християнами та мусульманами. ЦАР у рейтингу нещастя набрала 61 бал.

Після ЦАР та Іраку у списку найбільш нещасливих – Південний Судан, Чад, Сьєрра-Ліоне та Єгипет. А найбільш позитивним регіоном планети стала Латинська Америка.

Залиште свій коментар

Вибір редакції