Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Жертви жорстокого поводження у дитинстві удвічі частіше хворіють на діабет та гіпертензію

Жертви жорстокого поводження у дитинстві удвічі частіше хворіють на діабет та гіпертензію

У 71% жертв насильства розвиваються серцево-судинні захворювання.

Британське дослідження показало, що у дорослих, які зазнали фізичного, емоційного або сексуального насильства в дитинстві, ймовірність розвитку цукрового діабету другого типу удвічі вища.

Про це пише Science Times.

Дослідники з Університету Бірмінгема вивчили майже 250 тис. людей, використовуючи медичні записи, датовані періодом з 1995 по 2018 рік. Імена пацієнтів були анонімними в дослідженні. З'ясувалося, що близько 80 657 учасників піддавалися будь-яким знущанням в дитинстві.

Доктор Джон Чендан, що став провідним автором дослідження, сказав, що їх результати свідчать про серйозну проблему кардіо-метаболічних захворювань з огляду на поширеність жорстокого поводження з дітьми в усьому світі, однак їй можна запобігти.

Він додає, що результати особливо очевидні Великій Британії, де такі стани, як гіпертензія, хвороби серця і діабет 2 типу, створюють все більші труднощі для служби охорони здоров'я.

Отримані дані також свідчать про те, що серед досліджуваних людей, що залишилися живими, через жорстоке поводження з дітьми у 42% розвивається високий кров'яний тиск і у 71% - серцево-судинні захворювання.

Дослідники закликають чиновників сформувати демографічну програму для запобігання не тільки жорстокого поводження з дітьми, але і негативних наслідків, до яких це призводить. 

За словами представника Національного товариства із запобігання жорстокому поводженню з дітьми, жорстокість і зневага можуть мати довгострокові наслідки для дітей. Крім того, це може не тільки привести до проблем зі здоров'ям, але також може привести до погіршення психічного здоров'я.

Благодійна кампанія з Великої Британії додає, що дорослим, які зазнали насильства в дитинстві, може бути важче справлятися зі стресовими ситуаціями, викликаними дорослішанням, пошуком хорошої роботи або хорошим батьком для своїх дітей.

Вважається, що жорстоке поводження з дітьми зачіпає кожного четвертого британця і близько 33% відсотків людей з усього світу. 

Нагадаємо, вживання одного або декількох солодких напоїв на день збільшувало ймовірність серцево-судинних захворювань у жінок на 20% порівняно із тими, хто рідко або ніколи не пили солодкі напої.

Залиште свій коментар

Вибір редакції