Жінкам дозволили літати на літаку при будь-якому терміні вагітності

Ряд досліджень, проведених з 2001 року, показав, що подорожі на літаках безпечні для жінок з неускладненою вагітністю.

Вагітні жінки можуть безпечно подорожувати повітряним транспортом на будь-якому терміні вагітності, якщо вона протікає без ускладнень. До такого висновку дійшла експертна комісія членів некомерційної організації "Американський коледж акушерів і гінекологів" (The American College of Obstetricians and Gynecologists). Нові рекомендації фахівців будуть опубліковані в жовтневому номері журналу Obstetrics & Gynecology.

За словами терапевта Бостона лікарні Massachusetts General Вільяма Барта (William H. Barth), ряд досліджень, проведених з 2001 року, показав, що подорожі на літаках безпечні для жінок з неускладненою вагітністю.

Доктор Барт відзначив, що питання, які стосуються безпеки авіаперельотів, є одними з найбільш популярних серед вагітних жінок.

Фахівці "Американського коледжу акушерів і гінекологів" нагадують майбутнім мамам, що вони повинні дотримуватися загальних запобіжних заходів, що стосуються усіх пасажирів авіарейсів. У тому числі, для запобігання утворення тромбів вагітним слід рухати ногами, уникати вузького одягу, пити більше рідини, а також вставати і прогулюватися по салону літака.

Крім того, вагітним жінкам слід пристібати ремені безпеки, перебуваючи в кріслі авіалайнера, а також уникати споживання продуктів та напоїв, що викликають газоутворення в кишечнику.

Вагітним, яким може знадобитися невідкладна допомога, експерти рекомендували утриматися від польотів протягом усього терміну вагітності.

Читайте також:

Американка ходить вагітна протягом 147 місяців

Медики розвінчали міфи про вагітність

В Україні хочуть прирівняти вагітність до професії

Вагітна екс-кохана Шнура втекла від чоловіка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: