Вчені: жінки хочуть зробити добу 25-годинною

Канадські вчені зробили висновки, що якби доба складалася з 25 годин - це б значно полегшело життя жіночій частині людства.

Президент і засновник канадської організації "25-а година" Джесс Бехан стверджує, що необхідно зробити день довший, щоб жінки могли встигати як на роботі, так і з домашніми справами.

"Жінки втомилися проживати по 24 години на добу. Дослідження показали, що природним є 25-годинний день. Усього на чотири відсотки більше, але це дійсно працює", - сказала вона.

За словами Бехан, у сучасному 360-градусному циферблаті кожна хвилина займає 0,5 градуса. При новому літочисленні кожна хвилина скоротиться до 0,48 градуса, що в цілому дасть надбавку в 1:00 за добу.

Зазначимо, У 2007 році професор Гарварду Чарльз Крайслер виявив, що продовжений день може виявитися дуже корисним для працівників, які працюють позмінно, астронавтів і тих, хто часто подорожує чи страждає безсонням або ж насилу прокидається вранці.

Раніше вчений з'ясував, що добовий ритм людини становить 24 години і 11 хвилин.

Цікаво, що більшість респондентів з Іспанії, США, Бразилії та Великобританії присвятили б зайву година сім'ї. Другим за популярністю відповіддю був сон. І тільки в Індії половина анкетованих побажала витратити додаткові 60 хвилин на роботу в офісі.

Раніше дослідники з США запропонували зробити біологічний час двовимірним. У моделі вчених час зображається не віссю, а двовимірною поверхнею в тривимірному просторі.

Читайте також:

Ізраїльські вчені навчили комп'ютер автоматично визначати сарказм

У США кандидати поділили посаду шерифа під час гри в покер

Вченим вдалося штучно відновити нервові клітини

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: