"ЖЖ" інтегрувався з Twitter і Facebook

Тепер записи, залишені користувачами ЖЖ, будуть автоматично розміщуватися в акаунтах користувача в провідному сервісі мікроблогів і найбільшої соціальної мережі.

Інтеграція ЖЖ з Twitter і Facebook
Скріншот з сайту
Блогохостинг Twitter і Facebook ("Живий Журнал") інтегрувався з Facebook і Twitter. Тепер записи, залишені користувачами ЖЖ, будуть автоматично розміщуватися в акаунтах користувача в провідному сервісі мікроблогів і найбільшої соціальної мережі.

Для цього користувачам потрібно буде ввести дані своїх облікових записів в Twitter і Facebook в розділі з управління обліковим записом в ЖЖ. Відзначається, що після прив'язки облікових записів Facebook і Twitter за замовчуванням буде здійснюватися крос-постінг всіх повідомлень та коментарів користувача.

Також користувачі отримають можливість здійснювати вибірковий перепост повідомлень. Для цього слід "клікнути" по іконці Facebook або Twitter, які розташовуються під полем для введення тексту. У цьому випадку крос-постінг відбудеться, тільки якщо в користувача відкрито його обліковий запис в Facebook або Twitter у іншій вкладці браузера.

Власники облікових записів у Facebook також отримають можливість проходити авторизацію в ЖЖ, використовуючи логін і пароль з Facebook. Після цього вони зможуть приєднуватися до спільнот, додавати друзів, а також відправляти особисті повідомлення і коментувати записи. При цьому ці користувачі зможуть створити повноцінний обліковий запис в ЖЖ за спрощеною схемою.

Аудиторія LiveJournal у всьому світу перевищує 26 мільйонів осіб. При цьому чверть користувачів ЖЖ говорить по-російськи. Для порівняння, аудиторія Facebook у всьому світу перевищує 500 мільйонів людей.

Читайте також:

Facebook забанив Кайлі Міноуг за "член" плюшевого ведмедя

"Мусульманське братство" відкрило "ісламський Facebook"

Facebook може зламати людині життя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: