"ЖЖ" інтегрувався з Twitter і Facebook

Тепер записи, залишені користувачами ЖЖ, будуть автоматично розміщуватися в акаунтах користувача в провідному сервісі мікроблогів і найбільшої соціальної мережі.

Інтеграція ЖЖ з Twitter і Facebook
Скріншот з сайту
Блогохостинг Twitter і Facebook ("Живий Журнал") інтегрувався з Facebook і Twitter. Тепер записи, залишені користувачами ЖЖ, будуть автоматично розміщуватися в акаунтах користувача в провідному сервісі мікроблогів і найбільшої соціальної мережі.

Для цього користувачам потрібно буде ввести дані своїх облікових записів в Twitter і Facebook в розділі з управління обліковим записом в ЖЖ. Відзначається, що після прив'язки облікових записів Facebook і Twitter за замовчуванням буде здійснюватися крос-постінг всіх повідомлень та коментарів користувача.

Також користувачі отримають можливість здійснювати вибірковий перепост повідомлень. Для цього слід "клікнути" по іконці Facebook або Twitter, які розташовуються під полем для введення тексту. У цьому випадку крос-постінг відбудеться, тільки якщо в користувача відкрито його обліковий запис в Facebook або Twitter у іншій вкладці браузера.

Власники облікових записів у Facebook також отримають можливість проходити авторизацію в ЖЖ, використовуючи логін і пароль з Facebook. Після цього вони зможуть приєднуватися до спільнот, додавати друзів, а також відправляти особисті повідомлення і коментувати записи. При цьому ці користувачі зможуть створити повноцінний обліковий запис в ЖЖ за спрощеною схемою.

Аудиторія LiveJournal у всьому світу перевищує 26 мільйонів осіб. При цьому чверть користувачів ЖЖ говорить по-російськи. Для порівняння, аудиторія Facebook у всьому світу перевищує 500 мільйонів людей.

Читайте також:

Facebook забанив Кайлі Міноуг за "член" плюшевого ведмедя

"Мусульманське братство" відкрило "ісламський Facebook"

Facebook може зламати людині життя

Залиште свій коментар