Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зменшать торгівлю людьми й допоможуть самотнім. Творець секс-роботів розповів про користь гаджетів

Водночас деякі експерти дотримуються протилежної думки.

Секс-роботи можуть замінити проституток, знизити рівень торгівлі людьми з метою сексуального рабства та допомогти самотнім. Так вважає іспанський інвестор Сержі Сантос, який присвятив свою кар'єру створенню силіконових секс-роботів. Про це повідомляє Mirror.

Штучний інтелект, який пробивається на глобальний ринок, може спричинити революцію в секс-техніці та на глобальному ринку секс-гаджетів. Водночас пришестя секс-роботів розділило думки експертів щодо користі пристроїв.

Винахідники, такі як Сантос, стверджують, що потенційно гаджети зможуть замінити повій і зменшити торгівлю людьми, а критики вважають, що роботи викривлюють сприймання жінок та нормалізують сексизм і культуру зґвалтування.

Також експерти кажуть, що роботи, схожі на справжніх людей, породять складні проблеми, які потрібно буде розглядати директивними органами та громадськістю, зокрема, потрібно буде визначити, чи заохочувати використання гаджетів спеціально для обмеження проституції, зменшення торгівлі людьми, для сексуальних злочинців або для людей з обмеженими можливостями.

Із розвитком технологій у великих містах в борделях замість повій можуть з'явитися роботи. Крім того, як і більшість споживчої електроніки, такої як ноутбуки та мобільні телефони, вартість секс-роботів знизиться настільки, що буде дешевше платити за них, ніж за справжніх проституток, вважає Сантос.

"Я не вважаю, що люди, які займаються сексом з роботами, можуть завдати шкоди іншим, тому я думаю, що потрібно просувати ідею секс-роботів, як спосіб зменшення торгівлі людьми", - сказав він.

Утім етик і засновник кампанії проти сексуальних роботів Кетлін Річардсон не погоджується з тим, що сексуальні роботи приборкають торгівлю людьми. Вона вважає, вони стануть просто альтернативою поряд з повіями. На думку Річардсон, секс-ляльки та роботи можуть бути навіть небезпечними і використовуватися, щоб втілювати такі фантазії, як зґвалтування та педофілія.

Нагадаємо, своєю чергою, члени релігійної організації "Армія Спасіння" вважають, що розвиток секс-іграшок лише може стимулювати зростання попиту на торгівлю людьми.

Залиште свій коментар

Вибір редакції