Знайдено комп`ютерний вірус, який не боїться антивірусів

Нова версія вірусу Kido здатна протидіяти антивірусним програмам.

Експерти російського розробника антивірусів "Лабораторія Касперського" знайшли нову версію поліморфного мережевого "черв'яка" (вірус, що міняє код під час виконання) Kido, здатну протидіяти роботі антивірусних програм.

Нова версія Kido відрізняється від попередніх різновидів посиленим шкідливим функціоналом, відзначають експерти компанії.

У новій версії вірусу істотно зросла кількість сайтів, до яких шкідлива програма звертається за регулярними оновленнями: з 250 до 50 тисяч унікальних доменних імен на день.

"Загрози виникнення вірусної епідемії нового різновиду Kido поки немає, - відзначає провідний антивірусний експерт "Лабораторії Касперського" Віталій Камлюк. - Проте якщо оновлений Kido зможе собою замінити раніше встановлені на заражених комп'ютерах модифікації, то це може викликати серйозні проблеми в протидії авторам шкідливої програми".

Kido, перші випадки зараження яким були зафіксовані в листопаді 2008 року, є "черв'яком" з функціоналом типу Trojan-Downloader, тобто він здійснює доставку інших шкідливих програм на заражений комп'ютер користувача.

Читайте також:

Соціальні мережі стають раєм для хакерів

Microsoft оголосив нагороду за творця вірусу

Новий вірус заразив кожен 16-ий комп'ютер у світі

В Україні кількість юзерів меншає, у світі – зростає

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: