Знайдено спосіб стеження за користувачами торрентів

Вчені виявили, що переважна більшість файлів поширюється порівняно невеликою кількістю людей, тому слідкувати буде легко.

Вчені з французького Національного інституту з досліджень в галузі інформатики та управління знайшли спосіб стеження за користувачами торрент-трекерів.

Дослідники стежили за діями користувачів протягом 103 днів.

Їм вдалося зібрати 148 мільйонів IP-адрес і виявити 2 мільярди копій файлів, багато з яких належали до неліцензійного контенту. У будь-який заданий момент часу відстежувалося поширення від 500 до 750 тисяч файлів.

Всього протягом експерименту було ідентифіковано 1,4 мільйона унікальних Torrent-файлів.

У ході вивчення звичок користувачів торрентів виявилося, що переважна більшість файлів поширюється порівняно невеликою кількістю людей. Учені підкреслюють, що піратству непросто запобігти, навіть маючи справу з невеликою групою розповсюджувачів, проте вимкнувши їх з процесу, можна уникнути мільярдів скачувань неліцензійних фільмів, музики і книг.

Правовласники активно борються з несанкціонованим розповсюдженням контенту через торренти. Вони вимагають від провайдерів блокувати трафік з файлообмінників, подають тисячі позовів на користувачів торрент-трекерів, а також стягують з потенційних порушників штрафи у рамках позасудових угод.

Якщо методику французьких учених можна застосувати на практиці, правовласники зможуть значно ефективніше запобігати розповсюдженню своєї інтелектуальної власності.

Читайте також:

У пік кризи працівники комісії з цінних паперів і бірж США качали порно з Інтернету

У Великобританії дозволили відключати "піратів" від Мережі

Torrents.ru припинив роботу за рішенням прокуратури

Італія узаконила блокування торрент-порталів з усього світу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: