Знайдена гробниця одного з 12-ти апостолів Ісуса Христа

Археологи виявили могилу святого Пилипа, одного з 12 учнів Ісуса Христа.

Під час розкопок в південно-західній турецькій області Денізлі, в "бавовняній фортеці" Памуккале, археологи виявили могилу святого Пилипа, одного з 12 учнів Ісуса Христа.

Про це повідомив керівник групи італійських археологів професор Франческо Андріа.

За його словами, вчені вели розкопки багато років, щоб знайти гробницю апостола. І ось недавно їм нарешті вдалося виявити могилу серед руїн розташованої в Хієраполис стародавньої церкви.

Облаштування гробниці і письмена на ній, за словами професора, свідчать про те, що в ній похований саме святий апостол Пилип, який визнаний християнським мучеником.

"Відкриття могили одного з 12 апостолів має колосальне значення як для археології, так і для всього християнського світу. Гробниця, яку поки не відкрито, швидше за все, стане важливим пунктом паломництва християн і центром релігійного туризму", - зазначив Франческо Андріа.

Фортеця, де було зроблено відкриття, вважається одним з "див світу". У її термальних джерелах, якщо вірити легендам, купалася сама єгипетська цариця Клеопатра.

Святого Пилипа розіп'яли шкереберть і залишили так вмирати. Згідно з іншою легендою, апостола обезголовили за наказом римського проконсула, а на місці мученицької смерті була встановлена ​​восьмикутна гробниця, де і поховали останки святого Пилипа.

Читайте також:

Вчені: Таємна вечеря Ісуса відбулася на добу раніше

Археологи знайшли цвяхи, якими розіп'яли Ісуса

Розшифровані таємні тексти про останні роки життя Ісуса Христа

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: