Знайдені антитіла, здатні справлятися з 90% типів вірусу СНІДу

Вчені наблизилися до створення вакцини проти СНІДу.

Вчені відкрили два нові різновиди антитіл людини, які в експериментах з інфікованими клітинами показали здатність справлятися з 90% відомих штамів вірусу СНІДу, що може наблизити створення вакцини від СНІДу і поліпшити існуючі методи лікування цієї хвороби, йдеться у двох статтях, опублікованих у відомому науковому журналі.

Автори досліджень, вчені з дослідницького центру вакцин американського Національного інституту дослідження алергій та інфекцій, виявили два антитіла - VRC01 і VRC02 - у зразках сироватки крові людей, заражених ВІЛ.

Експерименти показали, що ці антитіла здатні приєднатися до ділянок оболонки вірусу імунодефіциту (ВІЛ-1), які мало відрізняються у різних штамів вірусу, що робить ці антитіла практично універсальним зброєю проти ВІЛ.

Інша група дослідників під керівництвом Тунціна Чжоу проаналізувала методом кристалографії молекулярну структуру одного з цих двох нових антитіл, VRC01.

"Ці дослідження ... представляють собою висококваліфіковано виконане логічне продовження робіт з пошуку мішеней для утворення вірус-нейтралізуючих антитіл та дизайну вакцин проти ВІЛ-інфекції, СНІДу", - прокоментував російський експерт.

Читайте також:

Уряд виселяє лікарню для хворих на СНІД, щоб звільнити місце під VIP-готель

Залишки "Таміфлю" віддадуть хворим на СНІД

Африка щороку народжує майже 400 тисяч дітей з вірусом СНІДу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: