Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Знайдено новий тип кровоносних судин у людських кістках

Вчені зробили кістки прозорими і помітили нову структуру.

Науковці з німецького університету Дуйсбург-Ессен знайшли в кістках людини новий тип кровоносних судин. Про це повідомляє видання Science Alert.

Знахідку назвали транскортикальними судинами. Вчені вважають, що через них протікає 80% артеріальної і 59% венозної крові.

"Це дуже несподівано - знайти нову центральну анатомічну структуру, яка раніше не була описана ні в одному підручнику в XXI столітті", - каже один з авторів дослідження, імунолог Маттіас Гунцер.

Нові судини вчені помітили використавши етілціннамат - хімічну речовину, яка знебарвлює кістки і робить їх прозорими. Спочатку експеримент провели на мишах, а потім на людині. Добровольцем визвався сам Гунцер, в результаті він понад шість годин досліджував власну гомілку.

Зазначається, що нове відкриття допоможе дослідникам пояснити, як ін'єкції ліків у кістковий мозок сприяють їх поширенню всім організмом.

Нагадаємо, дослідники з іспанського Національного центру серцево-судинних досліджень виявили, що короткий або неглибокий сон збільшує ризик розвитку атеросклерозу.

ВідеоВчені з'ясували, що мамина слина - кращий помічник для розвитку імунітету дитини

Від алергії врятує дитяча соска, якщо правильно з нею поводитися. Американські вчені з'ясували - соска, яку перш, ніж дати дитині, смоктали її батьки, знижує ризик виникнення у немовляти алергії. Опитавши 128 мам і дослідивши здоров'я малюків, алергологи прийшли до висновку: мамина слина - кращий помічник для розвитку імунітету.

Вчені з'ясували, що мамина слина - кращий помічник для розвитку імунітету дитини

Залиште свій коментар

Вибір редакції