Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зниклу безвісти картину да Вінчі знайшли на яхті принца Саудівської Аравії

Картину мали показати у Луврі Абу-Дабі, але туди вона не надійшла.

Зникла картина "Спаситель світу", яку написав Леонардо да Вінчі, знайшлася на яхті наслідного принца Саудівської Аравії.

Про це пише Daily Mail.

Картина "Спаситель світу" стала найдорожчим в світі полотном. Його у листопаді 2017 року продав на аукціоні російський мільярдер Дмитро Риболовлєв за рекордну суму у 450,3 мільйона доларів. Ім'я покупця спочатку не розголошували, однак стало відомо, що ним міг стати спадкоємець саудівського престолу.

Незабаром після аукціону департамент культури і туризму Абу-Дабі оголосив, що "Спасителя світу" покажуть в Луврі Абу-Дабі у вересні 2018 року, але картину так і не виставили. Видання New York Times писало, що картина безслідно зникла з музею.

Врешті картину знайшли на борту яхти Serene. Її купив три роки тому син короля Салмана, Мухаммед ібн Салман Аль Сауд у російського горілчаного магната Юрія Шефлера. За неї він заплатив 507 млн доларів.

Нагадаємо, картина Пабло Пікассо, куплена за 230 фунтів стерлінгів (близько 7 700 гривень) під час гаражного розпродажу, виявилася справжньою. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції