Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Золота лихоманка від Apple: у новий навчальний рік – з вигодою!

Вже багато років найкращими помічниками школярів і студентів є MacBook і iPad.

Ідеальна допомога в освітньому процесі для учнів, їхніх батьків і вчителів на сьогодні – це сучасні розумні гаджети, які дозволять зберігати і носити "всі знання" в одній руці і почуватися як риба у воді навіть перед найскладнішими викликами сучасного світу!

Вже багато років найкращими помічниками школярів і студентів є MacBook і iPad. Легкі, продуктивні, безпечні. Насправді не замінні гаджети для отримання якісної освіти і стимулювання творчого потенціалу.

Але перед будь-яким українським батьком чи матір'ю також постає питання доступності придбання. Наша редакція зібрала найбільшу корисну інформацію, як купити бажані девайси Apple з максимальною вигодою!

Щорічно в різних країнах світу Apple запускає акцію Back to school (Назад до школи), щоб дати можливість придбати нову техніку до навчального року якомога більше людей.

реклама

Цього  року бренд підготував подарунок і українським школярам, викладачам та студентам – спеціальні "розумні" ціни на новинки і флагманські моделі MacBook, iPad і Apple Watch. Вигідні пропозиції діють у всіх офіційних точках роздрібного продажу Apple: iOn, Алло, Comfy, Цитрус, Moyo, Фокстрот, Ельдорадо, Vodafone і КТС.

Акції стартували у вересні і триватимуть до кінця цього місяця. Розмір і умови надання знижок у кожного  реселера відрізняються, і шанувальники Apple зможуть вибрати "свій" найбільш привабливий цінник, отримати додаткову знижку в trade in або скористатися розтермінуванням.

Так, новий MacBook Air тільки зараз можна придбати за ціною від 35 999 гривень. Компактний розмір і  винятково малу вагу MacBook Air легко осилити навіть самому маленькому школяреві. Навчання і творчість стануть більш захопливими з дисплеєм Retina, а надійна технологія аутентифікації Touch ID забезпечує інформаційну безпеку.

Усім "про" компанія пропонує "подружитися" з MacBook Pro, який зараз можна придбати за ціною від 40 499 гривень."Відмінник за всіма параметрами" - так називають цю модель Apple. Нові стандарти продуктивності процесорів і пам'яті, приголомшлива графіка, надшвидка робота та інші інновації дозволять втілити найамбітніший науковий, творчий або робочий проєкт.

Apple_реклама

Вересень – це також прекрасний час оновити свій iPad - компактний і легкий девайс з широким дисплеєм Retina, що працює без підзарядки цілий день. На модель iPad Air в комплекті зі Smart Keyboard зараз діє неймовірна знижка 40%. Smart Keyboard або клавіатура-обкладинка не тільки захистить пристрій від подряпин і ударів, але і стане незамінним помічником школяра і студента під час набирання рефератів або проєктних робіт.

І це ще не все, адже цього року компанія зробила додатковий подарунок для всіх шанувальників бренду. Тільки у вересні флагман Apple Watch Series 4 доступний за унікальною ціною 11 899 гривень. Apple Watch Series 4 - надфункціональний аксесуар з найбільшим екраном в лінійці - дає можливість робити успіхи в спорті, мати будь-яку потрібну інформацію "під рукою" і завжди залишатися на зв'язку.

Навчання з гаджетами Apple – це подорож у світ майбутнього, із залученням останніх зразків винаходів та інженерної думки. Бренд надихає і мотивує до старанного навчання, нових відкриттів і віру в свої сили. Світ має барвитсий і цікавий вигляд, інформація – доступна для розуміння, а загадки науки –  наочний і привабливий вигляд. Успішного навчального року від Apple!

Купуйте тільки офіційні MacBook, iPad і Apple Watch у мережі магазинів: iOn, Алло, Comfy, Цитрус, Moyo, Фокстрот, Ельдорадо, Vodafone і КТС.

Залиште свій коментар

Вибір редакції