Зростаючі швидкості Інтернету – упевнені кроки у віртуальні світи Реклама

Показники стрімкого зростання швидкості з'єднань і обміну даними пояснюють і ту кількість користувачів у всьому світі, яка фіксується на сьогодні.

Зростаючі швидкості Інтернету – упевнені кроки у віртуальні світи

© Global Look Press

Представники старшого покоління пам'ятають, що таке звук діал-ап модему, який підключається до мережі. З характерним скреготом і писком модем виходив у мережу Інтернет, дозволяючи користувачеві насолоджуватися справді феноменальними швидкостями, які в пікові моменти доходили до 64 кбіт на секунду. Кажучи звичною мовою, з такою швидкодією обміну даними комфортно працювати можна було тільки з текстом, та й то не переобтяженим зображеннями. Ресурси Інтернету відповідали можливостям користувачів, і ні про які відео онлайн або торрент трекери, зрозуміло, не йшлося.

Через декілька років з'явилися DSL з'єднання, які викликали фурор, адже швидкість обміну даними і закачування зросла в десятки разів. Стали з'являтися перші ресурси, де основна увага приділялася не тексту, а зображенням або навіть відео, музиці, браузерним іграм. Окрему увагу хотілося б приділити і тим сайтам, які дозволяли обмінюватися інформацією за допомогою торрентів. Подібний сайт з торрентами, або як його ще називали - трекер, давав можливість у найстисліші терміни викачувати феноменальні об'єми даних безпосередньо з комп'ютерів інших користувачів. Значно зросла і аудиторія самого Інтернету. Тільки у період з 1998 по 2005 роки кількість користувачів глобальною мережею подвоїлася.

Не варто забувати про бездротове або мобільне підключення. З появою технології 4G, яка дозволяє обмінюватися даними на швидкості до 100 Мбіт/секунду, мобільний Інтернет одержав всі шанси для того, щоб вже в найближчому майбутньому витіснити свого кабельного "побратима". І це легко пояснити, адже тепер ви можете узяти в руки мобільний телефон, планшетний комп'ютер або ноутбук і відправитися з ним в будь-яке місце, яке знаходиться в зоні покриття. Весь Інтернет при цьому буде з вами, а швидкості дозволять комфортно використовувати будь-який ресурс – соціальні мережі, онлайн кінотеатри, торрент-трекер або ігровий портал. 

Показники стрімкого зростання швидкості з'єднань і обміну даними пояснюють і ту кількість користувачів у всьому світі, яка фіксується на сьогодні. На даний момент близько 2.2 мільярди чоловік користуються послугами Глобальної мережі по всьому світу. Тільки у нашій країні процентне співвідношення користувачів збільшилося удвічі за останні три роки і досягло 12-15%, а в США цей показник вже давно перевищив позначку в 40%. У майбутньому можна чекати лише ще більшого розширення аудиторії, зростання популярності мережі і еволюції технології передачі даних. 

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie