Не заплатив за опалення - залишився без авто: в українця за борги відібрали машину

Не заплатив за опалення - залишився без авто: в українця за борги відібрали машину

Фото: Миколаївоблтеплоенерго

Чоловік мав борг за опалення 14 тисяч гривень.

Чоловік, який не заплатив ОКП "Миколаївоблтеплоенерго" за опалення 14 тисяч гривень боргу, залишився без автомобіля. У боржника, за рішенням суду, відібрали Renault, 1999 року.

Про це йдеться на сайті "Миколаївоблтеплоенерго".

"Сьогодні, 25 листопада, було проведено опис та арешт автомобіля RENAULT TWINGO, 1999 року випуску. Транспортний засіб примусово евакуйовано на майданчик ДП "Сетам" для його оцінки та примусової реалізації", - зазначили у теплоенерго.

Як повідомляють на підприємстві, станом на 24 листопада загальна сума боргу споживача перед ОКП "Миколаївоблтеплоенерго" склала майже 14 тисяч гривень. Одразу ж після примусової евакуації автомобіля сума боргу була сплачена в повному обсязі.

При цьому зауважують, що це не перший випадок конфіскації автомобіля за борги з опалення у Миколаєві. Загалом це вже сьомий автомобіль, який цьогоріч (за останні півроку) заарештовано за борги перед підприємством.

Нагадаємо, у Вишгороді - місті-супутнику Києва - постачальники електрики не відчинили двері навіть міському голові, щоб пояснити причини мороку у місті.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація