Нешкідлива сигарета

У Бельгії розробили нову, безпечну для оточуючих, сигарету. Її дим нешкідливий як для курця, так і для людей, що його вдихають.

паління
У Бельгії відбулося представлення безпечної для оточуючих багаторазової сигарети зі зниженим вмістом нікотину. Дим від неї нешкідливий для оточуючих. На цьому тижні новинку вже можна буде побачити на прилавках магазинів і аптек.

Новинка була розроблена бельгійськими ученими в співпраці з європейськими фахівцями, після чого пройшла тестування в лабораторії Католицького університету бельгійського міста Левена.

Тютюн у незвичайній сигареті замінює спеціальна рідина, залита в 4 змінні мундштуки, які входять у комплект "диво-сигарети". Замінюючи їх, курець може сам регулювати концентрацію нікотину. Повітря, що при цьому видихається, не містить канцерогенних речовин і нешкідливе як для оточуючих, так і для самого любителя подимити, стверджують виробники.

Учені сподіваються, що новинка виявиться ефективніше існуючих засобів боротьби з нікотиновою залежністю, використання яких у 80% випадків закінчується перемогою сигарети. Частка населення, що палить, у Бельгії складає 28%. Причому, половина тих, що палять, стверджує, що хотіла би покінчити з цією згубною звичкою.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: