Новий спосіб лікування раку

Вченим вдалося винайти новий спосіб лікування раку золотими нанонитками, які легко прикріплюються саме до ракових клітин.

Групі вчених з університету Пердью в американському штаті Індіана вдалося винайти новий спосіб лікування раку золотими нанонитками, які легко прикріплюються саме до ракових клітин.

Вчені досягали руйнування ракових клітин, шляхом нагрівання нанониток до певної температури. Вони зазначають, що така методика лікування раку, а саме методом гіпертермії, застосовується вже давно. Вона дозволяє локально перегрівати ракові клітини, спричиняючи їхню смерть. Але лише зараз вчені помітили, що застосування нанониток із золота дозволяє значно вдосконалити дану методику.

Під час експерименту спеціалісти використовували частки золота діаметром 50 нм і довжиною 150 нм, поверхня яких була оброблена солями фолієвої кислоти, адже відомо, що поверхня ракових клітин реагує на фолієву кислоту та фолати. Завдяки такій обробці частинки золота дуже швидко виявлялися прикріпленими до ракових клітин.

Далі вчені проводили опромінення клітин електромагнітними хвилями ближнього ІЧ діапазону, тому що вони легко проходять крізь шкіру та добре поглинаються золотом, призводячи до нагрівання наночастинок.

Перевагою даної методики вчені називають те, що наночастинки перебувають на поверхні клітин, а не всередині, у зв’язку із чим потрібно менше часу для їхнього нагрівання.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: