Обрізання не популярне

За даними дослідження, що було проведено у США, популярність чоловічого обрізання в країні досягло найнижчої позначки.

За даними дослідження, проведеного в рамках програми Національного огляду здоров'я і життя США, популярність чоловічого обрізання в країні найнижчої позначки.

У 60-ті роки минулого століття обрізання крайньої плоті, рекомендоване по гігієнічних міркуваннях, проводилося майже 90% американських немовлят чоловічої статі. Проте, за даними на 2004 рік, в цілому по США обрізанню піддалися всього 57% новонароджених хлопчиків, а в деяких штатах цей показник опустився нижче 50%.

Як відзначають експерти, така зміна переваг багато в чому пояснюється заселенням мігрантів з Латинської Америки і Азії, де обрізання не практикується. Так, його популярність значно нижче на Заході країни, де число приїжджих з цих регіонів особливо велике.

Не дивлячись на різке падіння популярності обрізання, воно як і раніше залишається найпопулярнішою хірургічною операцією в США. 

Втім, у зв'язку з недоліком достовірних наукових доказів цих ефектів Американська медична асоціація виключила обрізання із списку рекомендованих процедур ще в 1999 році.

На початку поточного року Всесвітня організація охорони здоров'я офіційно рекомендувала чоловіче обрізання як додатковий засіб профілактики ВІЛ/СНІДу в бідних країнах світу. Масштабні дослідження, проведені за замовленням ВІЗ в Африці, показали, що ризик зараження ВІЛ серед обрізаних чоловіків гетеросексуальної орієнтації знижується на 60%.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: