ООН стурбована екологією України

Організація Об'єднаних Націй звернулася до України з закликом більше уваги приділяти питанням екології.

ООН звернулася до України з закликом більше уваги приділяти питанням екології. Про це йдеться в повідомленні відділу інформації програми розвитку ООН в Україні з посиланням на звіт ООН.

У повідомленні ООН йдеться, що в Україні дуже низький пріоритет екологічної складової в національних програмах розвитку. А це відлякує закордонних інвесторів і є істотним бар’єром для залучення коштів з міжнародних ресурсів. 

Координатор системи ООН Френсіс О’донеллі повідомляє про те, що незважаючи на те, що в Україні існують численні екологічні закони, накази і постанови. Але дотепер не сформований загальний документ у галузі охорони навколишнього середовища. Тому звіт ООН пропонує свій план бачення і рішення цієї проблеми.

Також експерти ООН розглянули документ "Національна екологічна політика України", підготований Дорадчою Радою в 2005 році. У ньому описана комплексна стратегічна оцінка національного навколишнього середовища в контексті міжнародних зобов’язань України, таких як виконання Кіотського протоколу щодо викидів вуглекислого газу.

Експерти акцентують увагу на проблемі використання атомних електростанцій і на тому, що 45% енергії в Україні дотепер виробляється на теплоенергостанціях.

Як відомо, 11 травня цього року Верховна Рада України відмовилася врегулювати екологічну сертифікацію виробництв.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: