16 червня — яке церковне свято, чому цього дня краще не приймати важливі рішення

16 червня — яке церковне свято, чому цього дня краще не приймати важливі рішення

Церковне свято 16 червня / Фото: Unsplash

Що сьогодні за церковне свято святкують в Україні за новим календарем і кому моляться віряни — читайте в матеріалі ТСН.ua.

Сьогодні, 16 червня, в православному календарі день пам’яті святого чудотворця Тихона Аматунтського. Святий Тихон, єпископ Аматунський, був побожним сином бідних міщан, які жили в місті Аматунті на острові Кипр. Його ім’я, Тихон, означає "щасливий". Він був обдарований благодаттю Божою і жив посеред нас і для нас, ставши славним чудотворцем. Молитва до святого Тихона єпископа Амафунтського використовується вірянами, які звертаються до нього з глибокою шаною і любов’ю.

Прикмети 16 червня

Народні прикмети 16 червня / Фото: Unsplash
  • Ворони сидять повернуті дзьобами в одну сторону до сильного вітру.
  • В'юнок закрив квіти — піде дощ.
  • Ввечері туман до покращення погоди.

Що сьогодні не можна робити

Цього дня забороняється приймати важливі рішення, адже вони не принесуть того результату, на який ви чекаєте. Не можна випікати будь-які страви, тому що це призведе до фінансових труднощів. Краще не ображатися і не думати погано про когось — повернеться до вас.

Що можна робити сьогодні

Цей день вважається сприятливим для домашніх страв, таких як приготування їжі, прибирання, прання тощо. Також краще провести свій вільний час з близькими для себе людьми.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Який сьогодні день
Наступна публікація