2025 — рік вдови чи вдівця: що означають ці назви, чи можна одружуватися в такі періоди

2025 — рік вдови чи вдівця: що означають ці назви, чи можна одружуватися в такі періоди

2025 — рік вдови: що це означає / Фото: Фото з відкритих джерел

В астрології високосні роки вважаються нещасливими, адже в ці періоди часто відбуваються глобальні катаклізми або війни, що забирають багато життів. Рік, який настає після високосного, називається "роком вдови". Саме таким буде 2025-й.

Більшість людей вважає, що визнання року, який настає після високосного, трагічним — це звичайні народні повір'я. Однак, навіть в ООН 2011 року започаткували особливу дату — 23 червня щороку вшановується День вдів.

Причина проста — у катаклізмах та війнах багато жінок втрачають своїх чоловіків. Проте, ще до заснування цієї особливої дати Генеральною Асамблеєю люди з різних куточків планети відчували, що у високосні роки значно зростає кількість летальних випадків. За статистикою, спочатку гине більше чоловіків, потім — більше жінок. Тому ці роки називають відповідно — рік вдови та рік вдівця.

2025 — рік Чорної вдови

За народними повір'ями, одразу за високосним роком настає сумний період. Трагедія не обов'язково повинна бути всесвітнього масштабу. Іноді конкретні наслідки відбуваються у житті певної людини, що пізніше відіграє роль в історичних подіях. Також в народі здавна вважали, що такий рік не підходить для одруження. Вірили, що щастя молодих людей триватиме недовго — невдовзі чоловік загине в катастрофі або буде зобов'язаний піти на війну. Звичайно, смерть одного з членів подружжя не є обов'язковою. Шлюб може просто згаснути, а почуття в парі зникнути.

Коли буде рік вдівця

Часто люди плутають ці два поняття, вважаючи, що вони приходять одночасно. Насправді після високосного року настає "рік вдови", а слідом за ним — "рік вдівця". Наскільки ці твердження правдиві, невідомо. Тому не варто стверджувати, що народні прикмети 2025 та 2026 років обов'язково здійсняться. 

В народі також існував цікавий спосіб "заплутати" долю і відвернути її від конкретної подружньої пари. Щоб не залишитися на самоті, вірили, що достатньо просто змінити традицію. Наприклад, помінятися ролями нареченого і нареченої під час сватання. Тобто не хлопець зі сватами йшов до будинку дівчини, а навпаки. 

Звичайно, кожна людина сама вирішує, боятися їй народних прикмет чи ні. Тому найкраще — не піддаватися паніці і налаштувати себе на позитивний лад. Як відомо, фортуна любить людей, які рішуче налаштовані на подолання перешкод. 

Астрологія, тарологія, нумерологія, ворожіння, віщування, мольфарство, екстрасенсорика — не є науками і передбачення не завжди справджуються на 100%. Інформація досить часто має розважальний характер, тому сприймати її потрібно не серйозно, а лише як імовірність подій, творцем яких може стати кожна людина, якщо матиме сили духу та натхнення змінити своє життя на краще.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація