21 червня – яке церковне свято, не робіть цього дня одну річ, щоб не було проблем в особистому житті

21 червня – яке церковне свято, не робіть цього дня одну річ, щоб не було проблем в особистому житті

Церковне свято 21 червня / Фото: Unsplash

Яке церковне свято сьогодні святкують в Україні за новим календарем і кому моляться віряни – читайте в матеріалі ТСН.ua.

Сьогодні, 21 червня, в православному календарі день пам’яті святого мученика Юліана Тарсійського. Він жив у IV столітті, у часи імператора Діоклетіана, який відомий своїми переслідуваннями християн. Юліан народився у місті Тарсі в Кілікії (сучасна Туреччина) в сім'ї благочестивих християн. Після смерті батька його мати Аскліпіодора присвятила себе вихованню сина в християнській вірі.

Під час переслідувань християн Юліан був заарештований і привезений до суду. Йому запропонували відректися від своєї віри та принести жертву язичницьким богам, але він твердо відмовився. За це Юліана піддали численним тортурам. Згідно з переказами, його били, катували, знущалися з нього, але він залишався непохитним у своїй вірі.

Зрештою Юліана було страчено. Його тіло за наказом імператора було кинуто в море. Однак, за переказами, хвилі винесли його тіло на берег, де воно було знайдене та поховане християнами.

Прикмети 21 червня

Народні прикмети 21 червня / Фото: Unsplash
  • Після дощу з'явилося яскраве сонце – до вечора буде ще дощ.
  • Жаби стрибають біля водойми – скоро прийде дощова погода.
  • Навколо зірок світлі кола – до гарної погоди.

Що сьогодні не можна робити

Цього дня заборонялося рубати липу, адже це могло принести в життя біду. А ось збирати липові квіти дозволяється. Не варто багато розповідати про своє кохання, це принесе проблеми в особистому житті.

Що можна робити сьогодні

Цей день вважається сприятливим для роботи на городі, а тому можете сміливо йти на грядки. Сни, які ви побачили в ніч проти 21 червня, пророчі. Кажуть, що вони намагаються попередити вас про щось важливе.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Який сьогодні день
Наступна публікація