5 наймилозвучніших українських слів: їх можна сміливо використовувати в повсякденному спілкуванні

5 наймилозвучніших українських слів: їх можна сміливо використовувати в повсякденному спілкуванні

Які милозвучні слова в українській мові / Фото: Freepik

Українська мова багата мелодійними словами, якими не варто нехтувати при комунікації з іншими людьми.

Українці наразі дуже активно спілкуються українською мовою, відмовляючись від калькованих слів та суржика. А щоб поповнити свій лексичний запас, можна користуватися маловідомими словами. Адже наша мова вкрай багата милозвучними словами, які несправедливо призабуті. Тому не слід боятися таких лексем, їх варто впроваджувати у своє повсякденне спілкування. Розповідаємо, які п’ять слів є у словнику сучасної української мови, але їх мало хто знає.

Які 5 милозвучних слів є в українській мові

  • Балаканина. Багатослівна розмова, що триває значний проміжок часу. Також балаканиною називають довгі розмови і навіть суперечки, де співрозмовники не можуть дійти до спільної згоди.
  • Виднокрай. Ця лексема вживається на позначення горизонту – уявної лінії, яка розділяє небо та землю. Слово виникло на початку двадцятого століття, але було заборонене за часів радянської влади.   
  • Манівцем. В українській мові таким словом називають обхідну дорогу чи шлях у переносному значенні. Зазвичай цю лексему можна зустріти в усній народній творчості – казках, легендах, думах чи піснях. Також ним активно користувалися українські поети, щоб зробити свої поезії співучими та милозвучними.
  • Уторопати. Таке слово використовується на позначення осягнення чогось чи розуміння якогось поняття. Також зустрічається варіація цього слова – "второпати".
  • Наспіхом чи поспіхом. Це українське слово використовується на позначення дії, яка була виконана дуже швидко. Така лексема може мати негативний відтінок, коли щось зроблено наспіхом, тобто неякісно.

Читайте також:

Ви з роду урядовців, якщо ваше прізвище звучить так

Як зрозуміти, що вами користуються: 5 порад, щоб розпізнати маніпуляцію

Для привернення щастя і кохання: місця в оселі, де потрібно поставити спатифілум

Повʼязані теми:

Наступна публікація