Без точилки, скла та фольги: як швидко заточити тупі ножиці

Без точилки, скла та фольги: як швидко заточити тупі ножиці

Як швидко нагострити ножиці / Фото: Freepik

Після такого методу ножиці кроїтимуть навіть найтоншу тканину.

Ножиці — один із найголовніших інструментів у побуті. І буває дуже шкода, коли вони тупляться та перестають різати. Не завжди є можливість віднести їх на професійне заточування, бо такого майстра ще треба знайти. Та й купувати нові не хочеться, адже старі так добре працюють. Що ж робити в такому разі? Звичайно, є багато лайфгаків щодо заточування ножиць, але не всі вони працюють або дають мінімальний ефект. Втім, є один засіб, який допоможе швидко й надовго заточити ваш улюблений інструмент.  

Як заточити ножиці без фольги й точилки: перевірений метод

Цей спосіб підходить не для всіх ножиць. Так можна заточити канцелярські й деякі види кухонних ножиць. Тобто, це дієвий метод для тих інструментів, які мають гладку поверхню без зубців. А професійні або перукарські ножиці все ж таки краще віддавати в руки професіоналів, щоб не зіпсувати інструмент.

Отже, для заточування ножиць знадобиться наждачний папір Р600 або Р300. Секрет полягає в тому, щоб тупими ножицями нарізати цей наждачний папір — таким чином під час нарізання вони й точитимуться.

Розкрийте ножиці, щоб кут між лезами дорівнював 90 градусам. Після цього захопіть ножицями наждачний папір, щоб він упирався в саме перехрестя, і зробіть розріз до повного змикання інструменту. Так треба зробити не менш ніж двадцять разів, потім необхідно перевернути наждачний папір і виконати ще двадцять надрізів. У такий простий спосіб ви заточите свої улюблені ножиці, і вам не доведеться купувати нові або шукати майстра.

Читайте також:

Кухонні рушники за кілька хвилин стануть, як нові: залийте їх цим копійчаним засобом

Як правильно знімати показники лічильника води: основні нюанси, про які варто пам'ятати

Скільки кави треба на одну чашку, щоб вийшов ідеальний напій з насиченим смаком

Повʼязані теми:

Наступна публікація