Чому розумним жінкам часто не щастить в особистому житті: відповідь відомого письменника

Чому розумним жінкам часто не щастить в особистому житті: відповідь відомого письменника

Чому розумним жінкам не щастить у коханні / Фото: Freepik

Німецький класик рекомендував розумним жінкам не ускладнювати собі життя і не мислити шаблонами.

Еріх Марія Ремарк – один з найвідоміших німецьких письменників, твори якого увійшли до фонду світової класики. Він доволі часто розмірковував про тему кохання. Зокрема, класик спілкувався з багатьма розумними й талановитими жінками, яким не надто щастило в особистому житті. Вони нарікали на свій розум, говорячи, що це не дуже подобається чоловікам і краще б вони обміняли його на красу. То чому ерудованим жінкам так часто не щастить з коханням? З цим допоможуть розібратися дві цитати письменника, наведені в матеріалі видання "Клубер", який досить часто висвітлював тему любові у своїх романах.

Чому розумним жінкам так не щастить у коханні: 2 цитати німецького класика

  • Перша цитата: "Для любові необхідна свідома наївність. Адже ти знаєш, що я маю на увазі: просту душу, ще не спотворену скепсисом і надмірною інтелігентністю". Закоханих часто асоціюють з дітьми, вони наївні, безтурботні, радісні, відкриті й легкі. А проблема багатьох розумних людей у тому, що вони не вміють вимикати свій інтелект і дозволяти собі почуття та легкість. Вони намагаються раціонально обдумати свої почуття, виміряти логічно і навісити на кожну емоцію ярлик. Але кохання не терпить логіки та раціоналізму, воно спонтанне і дещо божевільне. Тому доволі часто розумні жінки потерпають від внутрішнього конфлікту між почуттями та логічним мисленням, через що виникає купа непорозумінь і проблем. Вони не можуть прийняти свого партнера з усіма його недоліками, важко вибачають найдрібніші проступки, завищують свої вимоги до стосунків. А життя ніби насміхається з них, підкидаючи їм більш слабких і несерйозних партнерів. Але в цьому урок для розумних жінок – навчитися приймати людей такими, які вони є.
  • Друга цитата, яка розширює ідею першої: "Ніколи не вдавайся до складних ходів, якщо того ж самого можна досягти більш простими способами. Це – одне з наймудріших правил життя. Хоча насправді його доволі важко застосувати". У розумних людей переважає шаблонне мислення, вони завжди намагаються жити й діяти з позиції "треба", "правильно", "повинен". Та на сьогодні ці шаблони вже не працюють, варто давати собі та своїм близьким людям більше свободи, тоді стосунки будуть гармонійними й наповненими. Розумним жінкам не варто ускладнювати життєві ситуації, тоді їм буде достатньо просто побудувати щасливі й довготривалі стосунки.

Читайте також:

Чому навіть міцні стосунки руйнуються: Омар Хаям всього двома фразами описав причину розставання

Які знаки зодіаку завжди підтримають і ніколи не зрадять: таких лише три

Від таких жінок чоловіки не йдуть: п'ять секретів, які варто запам'ятати

Повʼязані теми:

Наступна публікація