Де зберігати гроші й цінні речі, щоб злодії ніколи не знайшли: 7 найкращих схованок

Де зберігати гроші й цінні речі, щоб злодії ніколи не знайшли: 7 найкращих схованок

Де сховати вдома гроші, щоб ніхто не вкрав / Фото: Freepik

Щоб ніхто не зміг поцупити ваших грошей чи цінностей, коли вас немає вдома, треба сховати їх у надійні місця — такі є в кожній оселі.

Розповідаємо, де у своєму домі можна влаштувати схованку для цінних речей, щоб ніхто їх не вкрав.

Де влаштувати надійну схованку від злодіїв: 7 найкращих місць 

  • Ящик у підвіконні. Таку схованку можна змайструвати під будь-яким вікном, де немає радіатора. Головне, щоб ящик гармонійно вписувався в інтер’єр — тоді його зовсім не буде видно.
  • Свічка із "секретом". Це найпростіший варіант саморобного сейфу. Просто виберіть свічку відповідного розміру, щоб можна було вирізати середину і сховати туди купюри чи прикраси. Головне, не забути про такий сховок і не запалити свічку.
  • Таємний ящик у книжковій полиці. Такий ящик можна замовити ще під час виготовлення вашої книжкової шафи чи змайструвати власноруч.
  • Кімнатна рослина. Можна зробити надійну схованку як у живій квітці під корінням, так і в штучному вазоні. Головне, щоб такий сейф мав природний вигляд і не виділявся з-поміж інших.  
  • Картина із "секретом". Такий сховок зручний для готівки. Можна ззаду на картину чи фоторамку приклеїти пакет із грошима чи маленькими прикрасами.
  • Банки із крупами. У коробки чи банки з крупами, сіллю й цукром можна класти пакетики з грошима та прикрасами. Також можна брати пусті пластикові ємності з-під кетчупу та майонезу, ховати туди цінні речі й ставити в холодильник. Головне, щоб ваші цінності не зіпсувалися внаслідок дії низької температури.
  • Шпаківня із "секретом". Такий сховок підійде тим, хто мешкає в приватних будинках і має на своєму подвір’ї собаку або відеоспостереження. Лише варто добре пакувати свої цінності, щоб вони не намокли під дощем.

Читайте також:

3 обереги біля вхідних дверей, які не пускатимуть лихо до вашого дому

Як вибрати генератор для будинку, дачі, у квартиру

Повʼязані теми:

Наступна публікація