Для чого залишати склянку води з содою в холодильнику: секрет, який стане у пригоді кожній господині

Для чого залишати склянку води з содою в холодильнику: секрет, який стане у пригоді кожній господині

Для чого стакан повинен стояти стакан води в холодильнику

Склянка води з содою в холодильнику врятує від багатьох бід

Кожна господиня не раз стикалися з проблемою стороннього запаху в холодильнику. Запах може з'являтися як від самих продуктів та страв, та і від продуктів, які зіпсувалися. Особливо влітку, гостро ця проблема стає  під час відключення світла.

Є багато способів, як позбутися неприємного запаху в холодильнику, наприклад, можна протерти полиці та стінки холодильника розчином оцту.

Зазначені методи досить ефективні, але потребують багато зусиль  -  відключення техніки, потрібно вийняти все, що є всередині холодильника, після миття покласти знову тощо.  

Господині давно придумали простіший, ефективний спосіб видалити небажаного запаху із холодильника. Потрібно розчинити столову ложку соди в склянці води, перемішати отриману суміш і поставити склянку на полицю рефрижератора.

Склянка води з содою не лише допоможе позбутися неприємного запаху, а й уникнути утворення льоду в холодильнику. Гідрокарбонат натрію, що міститься в соді, під час випаровування  завадить намерзанню  льоду в холодильнику, а також запобігатиме вбиранню продуктами сторонніх запахів, зберігаючи їхній природний аромат.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація