Гріхи до сьомого коліна: що таке родова карма та чи можна її "очистити"

Дата публікації
Перегляди
11к
Час на прочитання
4 хв
Поділитись:
Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Viber
Гріхи до сьомого коліна: що таке родова карма та чи можна її "очистити"

Що таке родова карма

Родова карма може як "грати на руку", так і накликати біду на людину.

Карма – це один з головних законів світобудови у східних релігійно-філософських вченнях. Згідно із законом карми, теперішнє та майбутнє – це наслідок рішень, ухвалених у минулому. Тобто хороші вчинки позитивно впливають на карму та роблять людей щасливими, а погані – руйнують життя. Але що, якщо людина тягне на собі "гріхи" родичів, які псують її карму.

Як працює родова карма та чи можна її очистити – читайте далі.

"На бідного Єгора всі напасті": що таке родова карма

Саме на неї списують життєві невдачі, нещасливу долю та проблеми зі здоров'ям. Родова карма – це те, що ми успадкували від предків: татів і мамів, бабусь і дідусів.

Генетики кажуть, що причиною таких наслідків є спадковість. Саме ДНК предків несе інформацію про весь наш рід.

Як працює родова карма

За словами ізотериків, думки, стреси, пережиті нашими предками, прописуються на оболонках астрального тіла і починають передаватися з покоління до покоління у вигляді конкретних тверджень, або програм, за допомогою яких ми певним чином діємо в тих чи тих ситуаціях.

Крім того, родова карма – це також наслідки наших вчинків, які в майбутньому відіб'ються на наших дітях, онуках і правнуках. Згідно з цим, сильний рід – потужна протиотрута від проклять.

Хто належить до членів сім’ї (роду):

  • діти, також усиновлені або померлі;
  • батьки, їхні брати і сестри, також зведені або позашлюбні;
  • дідусі і бабусі, іноді до 5-7 коліна;
  • неродичі або інтегровані в систему (ті, хто поступився своїм місцем: наприклад, колишні шлюбні або позашлюбні партнери батьків, бабусь і дідусів або участь яких принесла матеріальну користь членам роду).

Як виявити родову карму

Насамперед зверніть увагу на ваше здоров'я. Це найперше, на чому відбивається родова карма. Погана генетика, сімейні хвороби свідчать про наявність в роду темних плям, кармічних слідів.

Якщо йдеться про важку карму, людина може в цьому житті народитися калікою або розумово неповноцінною. 

Попри очевидні ознаки існують і невидимі. Вони впливають на успішність і внутрішній добробут особистості, притягують до людини або відштовхують від неї відповідне соціальне оточення та багато іншого.

Як працює родова карма

Людині, у якої важка родова травма, доведеться зіткнутися з незліченними труднощами в подоланні власних вад і соціальних негараздів. Такі люди постійно привертають до себе і свого оточення нещастя.

Важка родова карма постійно позбавляє людину життєвих сил. Навіть набрана під час відпустки енергія внаслідок дії негативної спадковості дуже швидко розсіюється. 

Цікаво. Родова карма може передаватися як за чоловічою, так і за жіночою лінією. Однак бувають випадки, коли це правило не працює. Для прикладу, якщо в родині одна дитина, то вона, зазвичай, несе на собі карму як чоловічої, так і жіночої лінії свого роду. В іншому разі – якщо в сім'ях всі діти однієї статі, то хтось із них може отримати карму за чоловічою, а хтось – за жіночою лінією. 

Як працює родова карма

Згідно із законами карми, душа перед втіленням обирає місце, час і батьків у відповідності з поставленими цілями і завданнями на цю реінкарнацію, протягом якої вона вирішує свої завдання і отримує відповідні життєві уроки, що складаються в накопичення досвіду. Тому ознаки індивідуальної і родової карми тісно пов'язані одна з одною.

Як ми отримуємо родову карму

Розподіл карми починається в той момент, коли душа вибирає собі майбутніх батьків. Вона шукає собі ту родину, в якій зможе найкращим чином реалізувати свою негативну карму, приклавши зусилля до її виправлення.

У момент зачаття енергії обох батьків втягують "душу" у створення майбутнього життя. Процес росту плода, що починається, формує не тільки нове тіло, але і сценарій майбутнього життя, зумовлений минулими реінкарнаціями.

Майбутній життєвий сценарій людини вбудований в подієвий порядок життя її батьків і суспільства, в якому вона має жити. Ці програми прописуються в підсвідомості дитини.

Як працює родова карма

Бувають випадки, коли індивідуальна позитивна карма втілюваного духу дуже сильна. У цьому разі вона пересилює родову карму і виходить з-під її впливу.

Зазначимо, що родова карма передається від батьків до дитини тільки до її народження. Тому не можна плутати її з батьківськими програмами, які можуть передатися людині вже після її народження в будь-який час її життя, як в дитинстві, так і в дорослому стані.

Як очистити карму

Є кілька хитрощів, як можна свою карму почистити та звільнитися від "родових проклять".

  • Прощення. Процес прощення дозволяє відпустити злість та негативні емоції, перестати бути заручниками смутку та туги. Все це сприяє очищенню карми.
  • Вибачення. Водночас, якщо ми самі зробили щось погане, то маємо попросити вибачення у інших людей. Особливо коли образили чи завдали болю близьким, коханим чи родичам. Це не лише допоможе очистити карму, а й відновити стосунки з кимось.
  • Допомога нужденним. Щира пожертва для інших може не тільки допомогти очистити карму, а й стати більш щасливими та усвідомленими. Коли ми докладаємо зусиль, щоб хтось позбавився особистої неприємної ситуації, то робимо світ кращим і залучаємо позитивну енергію до себе.
  • Відмова від шкідливих звичок. Саме вони можуть негативно впливати на нашу карму. Тоді як відмова від них допоможе очистити організм та зміцнити волю.
  • Практика подяки. Вона допомагає цінувати те, що вже є. Тим самим залучаючи більше позитивної енергії у життя. Практика подяки допоможе очистити карму та стати щасливішими.
  • Самоаналіз. Проведення самоаналізу та робота над своїми недоліками допоможе стати кращими та запобігти майбутньому кармічному забрудненню.

Читайте також: Чому хтось усе скидає на карму та чи можна її очистити.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація