Молоді їм не цікаві: в якому віці жінки найпривабливіші для чоловіків

Молоді їм не цікаві: в якому віці жінки найпривабливіші для чоловіків

У скільки років жінки найпривабливіші для чоловіків / Фото: Freepik

Це той вік, коли жінка досягає розквіту своєї краси та сили.

Напевно, кожна жінка хоче бути привабливою для протилежної статі, незважаючи на свій вік. І було б дуже цікаво дізнатися, у скільки років жінки найпривабливіші для чоловіків. Стосовно цього питання британські соціологи провели наукове дослідження і з'ясували, в якому віці жінки найбільш привабливі для протилежної статі.

У якому віці жінки найбільш привабливі для чоловіків

За результатами проведеного експерименту виявилося, що найбільшу привабливість для чоловіків мають жінки у 30-річному віці. Науковці опитали понад дві тисячі чоловіків та жінок, і найбільше опитуваних зійшлося на думці, що пік жіночої привабливості припадає саме на ці роки.

Оскільки саме тридцятирічна жінка впевнена й самодостатня, знає, як справити враження, має життєву мудрість. Може вправно користуватися своїми природними даними й набутим досвідом. Жінки в 30 років багато працюють над собою, тому стають найкращою версією себе. Цей розвиток дає змогу розкрити свої природні дані у повній мірі, що не залишається поза увагою протилежної статі.

Опитувані чоловіки підкреслили, що для них жіноча привабливість – це не лише зовнішність та фігура, це сукупність рис характеру, досвіду і набутих навичок, що роблять жінку мудрою та впевненою у собі. А це досягається лише регулярною роботою над собою.

Отже, вчені розвінчали міф про те, що чоловікам подобаються юні дівчата, цей стереотип не має нічого спільного з реальними фактами. Жінка може бути прекрасною не лише у 18 років, а й у будь-якому віці.

Читайте також:

Він кохає по-справжньому: речі, які чоловік робить лише для тієї жінки, яку дійсно любить

Що робити, щоб чоловік не зраджував: дієві поради досвідчених дружин

Ніколи не будуть самотніми: жінкам із цими іменами завжди щастить у коханні

Повʼязані теми:

Наступна публікація