Найстильніші жіночі стрижки на довге волосся: гарячі тренди 2024 року

Найстильніші жіночі стрижки на довге волосся: гарячі тренди 2024 року

Модні жіночі стрижки на довге волосся 2024. Фото: Instagram @velatozdamar / колаж

Тенденції щодо жіночих стрижок змінюються щороку.

Шикарні та здорові локони до пояса чудово доповнюють жіночу зовнішність. Довге волосся завжди буде на піку популярності попри новомодні тенденції. Але якщо вже йдеться про тренди, то варто зауважити, що в моді — відлуння 80-х, багатошаровість та невимушеність.

Видання Hairstyles Weekly пише про модні жіночі стрижки-2024 на довге волосся. 

Багатошарові стрижки

Багатошарова стрижка. Фото: Instagram @aesthetic.space_97

Багатошаровість є трендом 2024 року, і ця модна зачіска на довге волосся вражає особливо. Основна ідея — волосся, розподілене на шари різної довжини, з найдовшим знизу і коротким на верхівці. Зачіска не потребує постійних укладень і завжди має захопливий вигляд. Однією з головних переваг цієї жіночої стрижки на довгому волоссі є її простота.

Лисячий хвіст

Лисячий хвіст. Фото: Instagram @inchukm

Лисячий хвіст — це цікавий варіант стрижки для довгого волосся, який вражає своєю креативністю. Ця стрижка схожа на лисячий хвіст і має форму літери V. Головна особливість полягає в тому, що волосся має нерівний зріз — в центрі воно довге, а по краях коротше. Лисячий хвіст має чудовий вигляд на жінках з будь-якою формою обличчя і може підкреслити різноманітні стилі: романтичний, яскравий або спортивний. Основна перевага цієї жіночої стрижки полягає в тому, що її не потрібно часто коригувати.

Метелик

Метелик. Фото: Instagram @velatozdamar

Зачіска підійде для тих, хто бажає більш ніжного підходу до укладання волосся. Цей тренд продовжує залишатися актуальним. Ці шари є довшими й розкішнішими, порівняно з традиційними, та відтворюють ніжний, жіночний вигляд. Це чудовий спосіб надати довгому волоссю легкість і об’єм.

Прямий зріз

Прямий зріз. Фото: Instagram @beauty_room_kristina_d

Прямий зріз залишається у тренді 2024 року. Він ідеально підходить для довгого волосся та є вкрай простим. Цей стиль абсолютно не обмежений і підходить жінкам будь-якого віку і з будь-якою текстурою волосся. Ця жіноча стрижка є надзвичайно простою у догляді, надає додатковий об’єм зачісці й легко поєднується з практично будь-яким стилем одягу та формою обличчя. 

Балаяж

Балаяж. Фото: Instagram @emecyerlitass_

І, на додаток, ще одна вічна тенденція, яка повернулася до списку модних трендів 2024 року — балаяж. Ця техніка фарбування настільки проста та не потребує особливого догляду, що модниці по всьому світу не поспішають від неї відмовлятися. Балаяж створює на волоссі природний ефект сонячної засмаги, що є чудовим способом надати волоссю об’єм та глибину за допомогою кольору.

Раніше ми писали про стрижку, яка пасує всім жінкам. 

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація